TUF B450 Pro anakart nasıldır?

Ürünü ben de öneriyorum. Burdaki açıklamaya bakarsak 1 ekran kartı ve iki tane m2 ssd takabilirsin sorun yok. 1. m2 slotunu doldurusan sata5/6 portu çalışmayacak, fakat diğer sata portları çalışıcak. 2. m2 soltunu da doldurursan 2. ekran kartı yuvası diğer PCIe x1_1 ve PCIe x1_2 slotu yani küçük pcıe slotları çalışmaz diyor. Tek ekran kartı ve 2 m2 için bence gayet yeterli bir durum.
Yani. Ancak bunun yerine Plus modeli alınabilir belki.

Ürünü ben de öneriyorum. Burdaki açıklamaya bakarsak 1 ekran kartı ve iki tane m2 ssd takabilirsin sorun yok. 1. m2 slotunu doldurusan sata5/6 portu çalışmayacak, fakat diğer sata portları çalışıcak. 2. m2 soltunu da doldurursan 2. ekran kartı yuvası diğer PCIe x1_1 ve PCIe x1_2 slotu yani küçük pcıe slotları çalışmaz diyor. Tek ekran kartı ve 2 m2 için bence gayet yeterli bir durum.
1 tane ekran karti 1 tane m2 tekcan sorun olmaz herhalde

Siz bilirsiniz. Kimi kullanıcı artık sadece M2 kullandığı için ikinci slot da önemli olabiliyor. Şahsen ben olsam birinci slota sadece sistem için 250 gb, ikinci slota oyun program vs için 1 yada 2 tb m2 takmayı tercih ederim. Çünkü pc de kablo karmaşası çok azalıyor. Tabi bütçe de çok önemli.

Geri
Yukarı