TUF Gaming F15 vs Acer Aspire 7 vs Casper Excalibur G770

zangetsuTR

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu üçünden birini almak istiyorum. Siz hangisini öneriyorsunuz? Vereceğiniz cevapların için şimdiden teşekkür ederim.

Acer hakkında ekranı rezalettir. 25 ms'tir. Göz algılamayan diyen utanmazları dinleme.

Ayrıca Acer Nitro 5'ler hakkında panel dümenlerini aşağıya yazıyorum delilleriyle. Yorumla değil. Delille kanıtla. Kendi sitelerinde dahi yüksek msleri yazmiyor gercek 3 msleri logoyo yaziyor.
Acer Nitro ekran dümenlerini aşağıda paylaşıyorum.

Acer taiwanli bir firma tam bir üçkağıtçı.
Genelde ucuz kalitesiz panel kullanır.
Sen de aa ucuzmuş der zıplarsın.

Hiçbir yere panel bilgisi koymaz 144Hz yazar geçer.
-Benim Acer Nitro 25 ms DA51557 modeli ve ekranı tsm bir rezalet.

Ayrıca Acer gercek 3 mslere paneline 3 ms yazıyor. Aşagıda görselleri vereceğim.

Sitelerinde de oyunlari mevcut bazı laptoplarında hızlı panel havası verip kaç ms koyduğunu yazmıyor. Asla bulamıyorsun sonra 25 ms cikiyor yazilar bile blur oluyor. Oyunlarda sağa sola cevirince ekran aşagıdaki gibidir.
10 küsur yıllık 60Hz sanırım 12 ms panelden geçtim o daha iyiydi bu akıcı fakat sürekli ghosting blur oluyor.

Hiçbir şeyi palavradan atmıyorum. Aşağıya görselleri koyuyorum. Kesiinkle fan boy degilim tarafsiz olarak cihazi yaziyorum.

Görmediginiz bilmediğiniz ürunleri almayın aldırtmam paranızı çöp ettirmem.

Acer'in panel oyunlarına dikkat etin.
Forumda bazı arkadaşlar var. Onlar 25ms göz algılamıyormuş diyor. Kesinlikle inanmayın. Paraları kendi parası olmadığı için harcatıyorlar rahatlıkla.

Ayrıca hiçbir yerde ms değerini öğrenemediginiz Acer marka laptop muhtemel 25 ms'tir 20 ms'tir, uzak durun. Almayın aldırmayın ürünleri ellerinde kalsın.
Kafadan uydurma yorum yapmıyorum hepsi delillendirilmiş aşağıda mevcut kamera titremeesi yoktur dikkatlice bakın ekrandaki yazilar net oyunlar ghostingli hep.

Bu bir panel arızası garanti degildir kapsaminda degildir.

Tamamen panelin dandikliğidir. Ayrıca Reddit'le bu panelle ilgilide yazilar mevcut.

Oltaya gelmeyin.

Şunu diyenler var "hayır bende de Acer var 25 ms hiç belli olmuyor "
Evet kardeşim 1 kere 10 ms 5 ms panel kullan anlarsin o zaman be oldugunu gözlerin alışmış dandik panellere algılayamıyorsun.
Altındaki renoyu mersodan iyi sanıyorsun hiç mersoya binmediğin için.

Kesinlikle 25ms laptop almayın. Akrabamin 6 ms mi ne. Dell LG panel laptopu mevcut. Yan yana bir getirdik. Bariz benim PC geç geliyor. Ekran bariz ghostingli geç çiziyor.

O ucuz Acer bikgisayarların kac ms oldugunu bulamayacaksiniz çünkü hiçbir yere yazmıyorlar. Kendi sitelerinde dahi yazmıyorlar.
Gerçek 3 ms'lerin kenarına Acer yazıyor deliller aşağıdadır.

Fotograf.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230302_130910_Opera.jpg
    Screenshot_20230302_130910_Opera.jpg
    116,9 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_20230301_133220_Gallery.jpg
    Screenshot_20230301_133220_Gallery.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_20230227_124336_Gallery.jpg
    Screenshot_20230227_124336_Gallery.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20230227_123005_Gallery.jpg
    Screenshot_20230227_123005_Gallery.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 13
  • downloadfile-5.jpg
    downloadfile-5.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 20
  • 20230226_165928.jpg
    20230226_165928.jpg
    145 KB · Görüntüleme: 13
  • 20230226_165711.jpg
    20230226_165711.jpg
    216,1 KB · Görüntüleme: 17
  • 20230222_211903.jpg
    20230222_211903.jpg
    119,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, bu üçünden birini almak istiyorum. Siz hangisini öneriyorsunuz? Vereceğiniz cevapların için şimdiden teşekkür ederim.

Excalibur sırf GTX 1650 kullandığı için bile alınmaz üstelik ucuz değil ayrıca Casper Excalibur pek de iyi ünlü bir seri değil. Nitro da açıkçası son nesle kadar Monster ve Excalibur'larla aynı şekilde anılıyordu. Aralarından TUF en temizi gibi duruyor en azından sorun yaşadığında karşındaki şirket Acer kadar umursamaz olmuyor.

Fırsat: Lenovo Ideapad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, Intel Core i5-12500H, 8GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6, FreeDOS, 82S900EQTX https://www.amazon.com.tr/dp/B0BL84Z75F?ref_=cm_sw_r_apann_dp_T2YM484P90RGAWSHPW19

Denenir kasa yeni işlemci güçlü ekran 120hz yeterli gelir. illada 144 olacak diyorsan sen bilirsin fakat güzel cihaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Acer hakkında ekranı rezalettir 25 mstir göz algılamayan diyen utanmazları dinleme.

Ayrıca acer nitro 5 ler hakkında panel dümenlerini aşağıya yazıyorum delilleriyle. Yorumla değil. Delille kanıtla. Kendi sitelerinde dahi yüksek ms leri yazmiyor gercek 3 msleri logoyo yaziyor.
Acer nitro ekran dümenlerini aşağıda paylaşıyorum.

Acer taiwanli bir firma tam bir üçkağıtçı.
Genelde ucuz kalitesiz panel kullanır.
Sende aa ucuzmuş der zıplarsın.

Hiç bir yere panel bilgisi koymaz 144hz yazar geçer
-Benim acer nitrom 25 ms da51557 modeli ve ekranı tsm bir rezalet.

Ayrıca acer gercek 3 ms lere paneline 3 ms yazıyor. Aşagıda görselleri vereceğim.

Sitelerinde de oyunlari mevcut bazı laptoplarında hızlı panel havası verip kaç ms koyduğunu yazmıyor. Asla bulamıyorsun sonra 25 ms cikiyor yazilar bile blur oluyor. Oyunlarda sağa sola cevirince ekran aşagıdaki gibidir.
10 küsür yıllık 60hz sanırım 12 ms panelden geçtim o daha iyiydi bu akıcı fakat sürekli ghosting blur oluyor.

Hiç bir şeyi palavradan atmıyorum aşağıya görselleri koyuyorum kesiinkle fan boy degilim tarafsiz olarak cihazi yaziyorum.

Görmediginiz bilmediğiniz ürunleri almayın aldırtmam paranızı çöp ettirmem.

Acerin panel oyunlarına dikkat etin
Forumda bazı arkadaşlar var onlar 25ms i göz algılamıyormuş diyor kesinlikle inanmayın. Paraları kendi parası olmadığı için harcatıyorlar rahatlıkla.

Ayrıca hiç bir yerde ms değerini öğrenemediginiz acer marka laptop muhtemel 25 mstir 20 mstir uzak durun. Almayın aldırmayın ürünleri ellerinde kalsın.
Kafadan uydurma yorum yapmıyorum hepsi delillendirilmiş aşağıda mevcut kamera titremeesi yoktur dikkatlice bakın ekrandaki yazilar net oyunlar ghostingli hep

Bu bir panel arızası garanti degildir kapsaminda degildir.

Tamamen panelin dandikliğidir. Ayrıca redditle bu panelle ilgilide yazilar mevcut.

Oltaya gelmeyin.

Şunu diyenler var "Hayır bende de acer var 25 ms hiç belli olmuyor "
Evet kardeşim 1 kere 10 ms 5 ms panel kullan anlarsin ozaman be oldugunu gözlerin alışmış dandik panellere algılayamıyorsun
Altındaki renoyu mersodan iyi sanıyorsun hiç mersoya binmediğin için.

Kesinlikle 25ms laptop almayın akrabamin 6 ms mi ne dell lg panel laptopu mevcut yanyana bir getirdik bariz benim pc geç geliyor ekran bariz ghostingli geç çiziyor aldığım güne lanet olsun.

O ucuz acer bikgisayarların kac ms oldugunu bulamayacaksiniz çünkü hiç bir yere yazmıyorlar. Kendi sitelerinde dahi yazmıyorlar.
Gerçek 3 ms lerin kenarına acer yazıyor deliller aşağıdadır.

Fotograf.
Hocam sizin modelde ayrı bir sıkıntı var sanki. Benim monster da 20 ms 144 hz ama bu kadar ghosting olmuyordu. Hatta hiç hissetmedim. Önceden 5ms 60 hz eski bir laptop vardı onda daha fazla ghosting var bende. Acerin o modeli sıkıntılı olabilir belki

Yok mağazaya gittim baktım diğer acer nitroyada baktım wifiye baglayip test ettim ayrıca redditte de yazanlar var bizim forumda da var. Donanimda da var.

Farklı acer nitroylada denedim kusurlu gördüklerime sandra lite yükledim panel sitesinden baktım hepsi 25ms çıktı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230302_132205_Technopat.jpg
    Screenshot_20230302_132205_Technopat.jpg
    144,9 KB · Görüntüleme: 31
Bu üçü arasında TUF en mantıklısı(Casper listeye alma bile), tam bütçenizi belirtirsen öneride bulunabilir belki başka modellerde.

Mehmet Ali Acer al gec.

Utanmadan ne olduğu belli olmayan acerlari millete önermeyin gözle görmeden aldırmayın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230305_132217_Opera.jpg
    Screenshot_20230305_132217_Opera.jpg
    182,1 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı