TUF Gaming VG24vq 23.6 monitörde çizgilenmeler

BABAYIGIT1

Centipat
Daha fazla  
6700XT kartım var. Arkadaşlar monitör ASUS TUF Gaming VG24vq 23.6. Şu şekil bir sorun var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC'yi açınca oluyor bir dakika falan sonra düzeliyor, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun hem ekran kartından hem monitörden yaptığına şahit oldum. İki seçeneği de değerlendirmen gerek. Eğer önceki monitöründe böyle bir sorun olmadıysa monitörü farklı bir sistemde deneyin. Video'yu da ASUS'a mail atın ilgilensinler. 👍
hocam sağolun video bana ait değil,galiba sorun monitörden kaynaklı ekranı pc kapalıyken manuel kapatıp açınca da aynısı oldu

Hocam sağ olun video bana ait değil, galiba sorun monitörden kaynaklı ekranı PC kapalıyken manuel kapatıp açınca da aynısı oldu

Dediğimi yapın yine de siz. Uygulamalı yöntemler sonuca götürür. Uğraşamayacaksan ASUS'a mail atman gerekir videoyu. Sen kendin çek.

Hocam aynı model monitörde bende de var bu naptınız
Malesef uğraşmama rağmen çözemedim ama sorun monitörden kaynaklıymıs monitör ısınınca sorun düzeliyor kendiliğinden 2dk içinde.Ben de tamire para vereceğime yeni monitör almaya karar verdim zaten birkaç tane sorunu daha var monitörün.

Maalesef uğraşmama rağmen çözemedim ama sorun monitörden kaynaklıymıs monitör ısınınca sorun düzeliyor kendiliğinden 2dk içinde. Ben de tamire para vereceğime yeni monitör almaya karar verdim zaten birkaç tane sorunu daha var monitörün.

Hocam bende şey oldu bir de 2 gün önce durduk yere renkleri soldu ama sadece kırmızı tonları inanın anlamadım ve bunu aldığımada pişmanım keşke MSI alsaymışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı