TUF VG27WQ1B ışık sızması

eneserxn

Femtopat
Daha fazla  
ASUS TUF VG27WQ1B isimli monitörümü ocak ayından beri kullanıyorum ve siyah ekranlarda monitörün köşelerinde beyaz ışıklar oluyor. İlk başta sorun etmedim ama şüphelenmeye başladım. Ne yapmalıyım, yardımcı olur musunuz?

Yanlış bilmiyorsam ışık sızması garantiye girmiyor. Ama yine de aldığınız yeri arayıp durumu anlatmanız en iyisi olacaktır. Bazı TUF'larda vardı bu sorun, keşke almadan önce iyice araştırsaymışsınız veya en başından iade etseymişsiniz.

Yanlış bilmiyorsam ışık sızması garantiye girmiyor. Ama yine de aldığınız yeri arayıp durumu anlatmanız en iyisi olacaktır. Bazı TUF'larda vardı bu sorun, keşke almadan önce iyice araştırsaymışsınız veya en başından iade etseymişsini
Siyah ekranda köşelerde beyaz ışık görünmesi dışında herhangi bir şeyi etkiler mi?
Yanlış bilmiyorsam ışık sızması garantiye girmiyor. Ama yine de aldığınız yeri arayıp durumu anlatmanız en iyisi olacaktır. Bazı TUF'larda vardı bu sorun, keşke almadan önce iyice araştırsaymışsınız veya en başından iade etseymişsiniz.
@Pluxy01 bir bilgin varsa cevap verebilir misin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı