Tulpar T5 V20.2 bilgisayar FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 11

Neptun4334

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Ekran kartı
NVDİA GeForce RTX 3600 Laptop GPU
Bilgisayarımın ekranı okulda kırılmıştı. Monster'ın servisine gönderdik. Geri geldiğimde Valorant'a girdim ama 60 FPS üzerine çıkmamaya başladı. Eskiden 150 - 200 arası alıyordum. Servisle alakalı olduğunu düşünmüyorum. GeForce exprience üzerinden ekran kartı günçelleştirmesini de yaptım. Apex Legends da aynı sorunu yaşıyorum. Bunların hepsini prize takılı halde belirtmek isterim. Bilgisayarın modeli Tulpar T5 V20.2.

Bilgisayarımın ekranı okulda kırılmıştı. Monster'ın servisine gönderdik. Geri geldiğimde Valorant'a girdim ama 60 FPS üzerine çıkmamaya başladı. Eskiden 150 - 200 arası alıyordum. Servisle alakalı olduğunu düşünmüyorum. GeForce exprience üzerinden ekran kartı günçelleştirmesini de yaptım. Apex Legends da aynı sorunu yaşıyorum. Bunların hepsini prize takılı halde belirtmek isterim. Bilgisayarın modeli Tulpar T5 v20.2.

NVIDIA denetim panelinden yüksek performans moduna alın.

Devam ediyor maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben bunu yaptım hocam işe yarıyor ekran kartı driverinizi de silip yeniden kurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben bunu yaptım hocam işe yarıyor ekran kartı driverinizi de silip yeniden kurun.
Hocam denedim val 7 kodu alamaya başladım umarım yaptıklarımla alakalı mı

Yeni konular

Geri
Yukarı