TULPAR T5 V21.1'de Valorant 5 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

SabriiEness

Decapat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 2060
Anakart
TULPAR T5 V21.1
İşlemci
i7-10875H
Arkadaşlar Valorant oynuyorum. Bilgisayarım Monster Notebook. Oyunda önceden 100-120 FPS arası alıyordum. Bir süre sonra (sadece Valorant'ta) düşük FPS değerleri almaya başladım. Yine 60 FPS vs. alabiliyordum. Bir süre sonra 4-5 FPS değerlerine düştü. Nedeni ne bunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Valorant oynuyorum. Bilgisayarım Monster notebook. Oyunda önceden 100-120 FPS arası alıyordum. Bir süre sonra (sadece Valorant'ta) düşük FPS değerleri almaya başladım. Yine 60 FPS vs. alabiliyordum. Bir süre sonra 4-5 FPS değerlerine düştü. Nedeni ne bunun?

Sürücüler güncel mi hocam.

NVIDIA Denetim Masası'ndan görüntü ayarları performans seçili mi 3D ayarları ne durumda (yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi seçili mi ve en önemlisi sürücü güncel mi?(Control Center'da sessiz veya güç tasarrufunda çalışıyorsa ve Windows ayarlarında da aynısı geçerliyse 5 FPS verir) onları Windows'ta yüksek performans ve Control Center'da performans moduna almayı deneyin.

Grafik ayarlarından FPS'i sınırlamış olabilir misiniz?
FPS kilidi varsa kaldırmayı deneyin.
Yok
NVIDIA Denetim Masası'ndan görüntü ayarları performans seçili mi 3D ayarları ne durumda (yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi seçili mi ve en önemlisi sürücü güncel mi?(Control Center'da sessiz veya güç tasarrufunda çalışıyorsa ve Windows ayarlarında da aynısı geçerliyse 5 FPS verir) onları Windows'ta yüksek performans ve Control Center'da performans moduna almayı deneyin
Onlarla alakası olduğunu sanmıyorum. Çünkü pek bi ayar eklemedim.
Oyunda RTX 2060'ı kullanıyor değil mi? Bir de sıcaklıklara bakın.
Evet

Etkisi var olmaz olur mu? Ben sessiz moda aldığımda bile ısınma artığından dolayı FPS düşüklüğü yaşıyorum 120 FPS kadar iniyor. Deneme yapıp yapmamanız size kalmış.

Bilgisayarı sıfırladım. Düzelmezse dediğin ayarları denerim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı