Tulpar T7 v.22.1 RTX 3060 düşük performans

huseyingfb55

Decapat
Daha fazla  
2 gün önce Monster ulpar T7 v22.1 laptop aldım. 16 GB RAM RTX3060 ekran kartı var. Görüntü kalitesi, sessiz çalışması, sıcaklık sorunu olmaması gibi konulardan çok memnnum. Fakat performans testi yaptığımda görseldeki değerleri elde ettim. Test kısmında ekran kartı olarak UHD Graphics görünüyor. Bu bir sorun mudur, tavsiyeleriniz neler?
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün önce Monster ulpar T7 v22.1 laptop aldım. 16 GB RAM RTX3060 ekran kartı var. Görüntü kalitesi, sessiz çalışması, sıcaklık sorunu olmaması gibi konulardan çok memnnum. Fakat performans testi yaptığımda görseldeki değerleri elde ettim. Test kısmında ekran kartı olarak UHD Graphics görünüyor. Bu bir sorun mudur, tavsiyeleriniz neler?
Eki Görüntüle 941631
Driverları güncelleyin hocam.

Testi yapmadan önce NVIDIA 3D ayarlarından uygulamayı NVIDIA cihazıyla başlatı seçin sonra uygulamayı açıp test edin ya da bu bir çözüm olmaz ise BIOS'dan MUX Switch'den sadece NVIDIA cihazını calistir deyip bilgisyarı yeniden başlatın öyle test yapın.

Yorumlar için teşekkürler ama driverler yüklü. geforce experience ve game ready kısmı da güncel ve ekran kartı görünüyor. nvidia deneteim masasında psyx kısmını da ekran kartı mı seçili yapmalıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı