Tulpar T7 v20.4 laptop için soğutucu önerisi

Stokeley

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sin City
Laptopun altına stant tarzı koyabileceğim bir şey olmadığı için masa kapatıyor alttaki ızgaraları. Forumda arkadaşlar bunu önermişti başka bir konuda, nasıldır? Alınır mı?

Laptopun altına stant tarzı koyabileceğim bir şey olmadığı için masa kapatıyor alttaki ızgaraları. Forumda arkadaşlar bunu önermişti başka bir konuda, nasıldır? Alınır mı?

Güzel ben de almayı düşünüyorum bunu

Güzel bende 5 gün önce ASUS ROG STRIX bilgisayarımın yanında aldım. Geçen gün fanın USB girişleri bozuldu 1 saat sonra geri geldi. İki kerede fan gitti birkaç kez tak çıkart yazınca düzeldi o bunun haricinde bir sorun yaşamadım.

Geçen gün fanın USB girişleri bozuldu 1 saat sonra geri geldi. İki kerede fan gitti birkaç kez tak çıkart yazınca düzeldi o bunun haricinde bir sorun yaşamadım.
Bu büyük bir sorun bence, sonraları da çok fazla sorun yaşatabilir.

Dostum alacaksan stant olarak bak. Soğutucunun fanları yok denecek kadar az etkili. Laptopun hava girişine denk gelen yerler boşta kalsın yeter.

Dostum alacaksan stant olarak bak. Soğutucunun fanları yok denecek kadar az etkili. Laptopun hava girişine denk gelen yerler boşta kalsın yeter.
Emin misiniz? Herkes farklı bir şey diyor çünkü sıcaklıkları çok iyi düşürdü diyen var başka bir şey diyen var.

Emin misiniz? Herkes farklı bir şey diyor çünkü sıcaklıkları çok iyi düşürdü diyen var başka bir şey diyen var.
Düz masadan geçince bariz hissedilir oluyor. Aynı farkı soğutucu kapalıyken açınca göremezsin. Yine de sen bilirsin.

Amazon üzerinde 35 bin değerlendirme yapılmış ve 4.5puan+

Ayrıca TR sitelerinde 2K civarında satılıyor aynı ürün. Kısa süreli bir indirim ise kaçırmamanı öneririm.

Buradan Amazon'dan Samsung Pro M.2 1 TB aldım 2100 TL'ye TR sitelerinde Trendyol Hepsiburada İncehesap vb gibi sitelerde 3K civarı...

Amazon candır. İlerde destek konusunda da mükemmeller.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…