Tulpar T7 v20.5.6 nasıldır?

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar aralık ayında almaya karar verdiğim Asus Rog Zephyrus M16 dizüstü bilgisayara dün itibarıyla 10 bin TL zam gelince artık Monster almaya daha çok yaklaştım. Gerek YouTube'dan gerek forumlardan gördüğüm kadarıyla Monster laptoplar için çok iyi şeyler söylenmiyor. (ölü piksel, ısınma sorunu, fan sesi vb.) Bazıları da gayet memnun olduğunu söylüyor. Gözüme kestirdiğim model: Tulpar T7 V20.5.6 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

ASUS olanda 3050 Ti GPU var fakat bu model tasarımcılara özel olarak geliştirilmiş (ekran-panel kalitesi vb). O yüzden marka ASUS olunca 40 bin TL'ye kıyarım dedim. Fakat Monster'da 35 bin TL'den yukarı çıkmak istemiyorum.

Oyun için değil 3D modelleme ve render için alacağım. Özellikle 5-6 aydan fazla Monster kullanan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modelleme hakkında bilgim yok ama güzel bir ekrana ihtiyacın vardır diye düşünüyorum, 140W 3070 de cabası. Monster'a gelecek olursak, alınacak modelleri var alınmayacak modelleri var. İnsanlar da alınmayacak modelleri alıp Monster'a direkt etiket yapıştırıyor hepsi ısınıyor diye.

Son düzenleme:
Kullandım ki Clevo olsa bile bir sorun yaşatmadı ama genel sorunlari Clevo'dan yaşatıyor ve Clevo kasaları alınmaz, tongfang kasaları genelde iyi son çıkanların. Attığınız modelde tongfang kasa kullanıyor fakat Legion varken bence alınması mantıklı değil.

Monster ısınıyor diyenlere katılmıyorum bu arada; V13,V17 gibi modeller için geçerli olabilir ama markanın tümüne bu anlam yüklenemez diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı