Çözüldü Tulpar T7 V20.5.6 RTX 3060 laptopta DSR açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Merysrell

Decapat
Daha fazla  
RAM
32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
Ekran kartı
GeForce RTX 3060 Mobile
İşlemci
Intel i7-12700H
Bu sorun laptop olduğundan dolayı mıdır? Başka bir konuda eğer laptopunuzda MUX Switch varsa açabilirsiniz gibi bir şey denmişti.
Tulpar T7 V20.5.6 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook laptop bu ve internetten T7 V20.5 modeline baktığım zaman MUX Switch var diye gözüküyor. T7 v20.5.6 da aynı alt kategoriden bir modeli olduğundan yüksek ihtimalle bunda da MUX Switch vardır. Peki ben bu laptopta DSR nasıl açacağım? NVIDIA Control panel ve GeForce Experience ekran görüntülerini aşağıya bıraktım:

1686168964040.png

1686169055851.png

Control paneldeki listeye çok dikkatli baktım, hiçbir şekilde DSR hakkında en ufak bir iz bile yok. Yardımcı olur musunuz 🫥?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
MUX Switch aktif degil sizde. DSR kullanabilmek icin MUX Switch'i "dGPU Only" olarak ayarlamaniz lazim. Bunu yaptıktan sonra DSR secenegi gorunecektir.

12.05'den sonra nasıl ayarlandığı gösteriliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
MUX Switch aktif degil sizde. DSR kullanabilmek icin MUX Switch'i "dGPU Only" olarak ayarlamaniz lazim. Bunu yaptıktan sonra DSR secenegi gorunecektir.

12.05'den sonra nasıl ayarlandığı gösteriliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
MUX Switch aktif degil sizde. DSR kullanabilmek icin MUX Switch'i "dGPU only" olarak ayarlamaniz lazim. Bunu yaptıktan sonra DSR secenegi gorunecektir.

12.05'ten sonra nasıl ayarlandığı gösteriliyor.

Hocam çok çok teşekkürler 🤩

Yeni konular

Geri
Yukarı