Tulpar T7 v22.2 17, 3 vs. Tulpar T7 v21.7 17, 3 vs. Tulpar T7 v25.1 17,3

Bütçe
20.000
Yanlış sormuşum soruyu :D

Bu ikisi arasındakini sormak istemiştim.
Dostum T7 V25.1 MSI kasasına sahip klavyeside steelseries yapımına ait. Yani MSI GE76 modelinin monster ve bir tık düşük hali gibi görebilirsin bu kasayı. Magnezyum kasanın çabuk ısınıp çabuk soğuması gibi bir özellik söz konusu ısınmanın ana nedeni ince bir yapısı olması ve soğutmanın 3060 a göre daha çok olması gerektiği için yetersiz kalabiliyor. T7 V25.1 modeli kalın ve daha rahat olması ve direk alüminyum olmasından dolayı soğutma performansı daha iyi. Şahsi önerim alabiliyorsan 3070 ekran kartına sahip model alman. Çünkü 8gb ram desteği sunmakta. İlerleyen zamanda 3060 6gb ram desteği yetersiz kalacak. Bir başka önerim ise şuan T7 V25.1 in satışta olmadığını görüyorum. Bu model gelesiye kadar eğer bunun bir üst modeli olan T7 V25.1.1 modeli gelirse onu almanı önerebilirim sadece fps oyunları için. Çünkü o modeli 240hz ve 1tb ssd sunmakta. Laptopunu almadıysan aklında bulunsun :)

Dostum T7 V25.1 MSI kasasına sahip klavyeside steelseries yapımına ait. Yani MSI GE76 modelinin monster ve bir tık düşük hali gibi görebilirsin bu kasayı. Magnezyum kasanın çabuk ısınıp çabuk soğuması gibi bir özellik söz konusu ısınmanın ana nedeni ince bir yapısı olması ve soğutmanın 3060 a göre daha çok olması gerektiği için yetersiz kalabiliyor. T7 V25.1 modeli kalın ve daha rahat olması ve direk alüminyum olmasından dolayı soğutma performansı daha iyi. Şahsi önerim alabiliyorsan 3070 ekran kartına sahip model alman. Çünkü 8gb ram desteği sunmakta. İlerleyen zamanda 3060 6gb ram desteği yetersiz kalacak. Bir başka önerim ise şuan T7 V25.1 in satışta olmadığını görüyorum. Bu model gelesiye kadar eğer bunun bir üst modeli olan T7 V25.1.1 modeli gelirse onu almanı önerebilirim sadece fps oyunları için. Çünkü o modeli 240hz ve 1tb ssd sunmakta. Laptopunu almadıysan aklında bulunsun :)
Teşekkürler aradığım çok açıklayıcı oldu.

Teşekkürler aradığım çok açıklayıcı oldu.
Rica ederim monster laptop aldığım için baya araştırma yaptım monster ürünlerinde biraz bilgi sahibiyim aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin. Bir de ekleme yapıyım şuan sitesine T7 V25.1.2 Modeli eklendi 1 Mart tarihinde gelecekmiş o üründe 300hz bekleme durumun olursa aklında bulunsun.

Memnunum hocam. Işık sızması azıcık var fark ettim ama rahatsız etmiyor. Isınma konusunda beni etkiledi. Ekran kartı 76 dereceyi geçmedi RDR 2 Ultra'da denerken.

Fotoğraf paylaşabilme şansınız var mı acaba sızma için mümkünse karanlıkta. Fotoğrafta fazla çıkabiliyor ama bilgisayardan uzaklaşıp çekerseniz düzgün bir görüntü elde edebilirsiniz.

Hocam çektim fotoğrafı. Kırpılmış halini koyuyorum bir tık uzaktan çektim. sol alt çerçevedeki kısım gözle bakınca gözüküyor. Sol üst kısım çok az gözüküyor. Kamerayla çekince sol çerçevenin altında da bir tık gözüktü. Normalde oda baya karanlıktı ama çok aydınlık çıkarmış gece modu da kapalıydı çözemedim. Ekran daha siyahtı ama mor yaptı. Bir tane yakından çekmiş olduğum da var ekran tamamıyla mor :D Genel olarak sol alt çerçevede var biraz hocam bir de sol çerçeve ama gözümle baktığımda sol çerçeveyi fark edemedim bu kadar net.

Dosya Ekleri

• uzak olan.jpg
    uzak olan.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 71

Yeni konular

Geri
Yukarı