Turbobit Premium Erişim Sorunu

tasarmahmut

Kilopat
Daha fazla  
Arkdaşlar Merhaba.
Turbobit ile preium hesab almıştım 30 günlük.
Dün başladı. Bende baya bir veri indirdim. Yaklaşık 30-40 GB Felan .10-12 dosyadan fazla işte
Bugün öğleyin giriş yapıyım dedim.
Şöyle bir açıklama geldi. Preium hesabı geçici durduruldu gibisinden:
Premium access is blocked
Your Premium access to download temporarily blocked.
Reason: Limit reached by the use of premium from different ip addresses
End time of block: 2015-06-02 04:51:27( İlk başlayan uyarı)
Bunun gibi 10 dan fazla bildirim geldi.En sonki gelen resimdeki gibi .Saat 22:51.Her saat başı ayni dakida da uyarı geliyor . Umarım devami olmaz.

zAG7r7.png

Şimdi benim anlamadığım hesabımı kimse ile paylaşmadım.Kimsede bilmiyor nasıl oluyor.Farklı ip. Burdan İnternet Download Manager ile indirdim.Neden Farklı ip adreslerinden giriş yaptı gibi gözüküyor. Ayni şey üzerinden baya bir download yaptım ondan olsa başka uyarı verir.Bu farklı ip uyarısı veriyor.
Acaba arkadaşlar şöyle birşey var. Misal turbobitte klasör oluşturuyorsun.Onlardan da tek tek indiriyorsun ya ben bunları indirmiştim. Başkasının klasörünüde hoşuma gidenleri tek tek.Alakası yok gibi ya?
Biraz araştırdım. Remote upload yüzünden diyor. Böyle bir şey yapmadım bilmiyorum nasıl yapılduğını .
Yardımlarınızı bekliyorum. Çözümü nedir. Şifremi değiştirdim gene saat başı uyari veriyor.Ne kadar sürerse
Boşuna 25 tl çöpe gitmese bari......

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence günlük 20 Gb. olan kotayı aşmışsın bana da böyle bir uyarı gelmişti.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı