Turizm İşletmeciliği okunur mu?

ahmetcn1

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart; asrock b550m hdv
işlemci; r5 5600
Ekran kartı; asus dual rx6600 8gb
Ram bellek; gskill flarex 2x8 3200mhz cl16
kasa+psu; msi forge mag 100A
Meslek
yapı denetim şefi
Akdeniz üniversitesi 4 yıllık turizm işletmeciliği düşünüyorum. Beni neler bekliyor? Okuyan veya bilgisi olan arkadaşlarım, dostlarımdan tavsiyeler istiyorum.

Kanka duyduğuma göre oranın esnafı falan öğrencilere pek iyi bakmıyormuş. +turistik yer olduğu için fiyatlar yüksek yani bütçede sorunun yoksa gidebilirsin. Bölümün amacı 1'den fazla yabancı dil bilmek unutma yani sosyal aktiviteler çok olduğu için kendini geliştirmek için zaman ayırabilecek misin iyi düşün:) bu arada bende bu yıl gireceğim ve Akdeniz'i istiyorum senin dediğin gibi. 2 tane fakülte var biri serik işletme fakültesi biri manavgat turizm fakültesi. 2'si hakkında hiçbir bilgim yok çünkü web siteleri ve tanıtım filmi iğrenç. Ayrıca 5 tane öğretim görevlisi varmış her iki fakültede. Bu beni biraz endişelendiriyor ama bakacağız artık. Ankara hacı bayram velide mesela 4 prof 5 doç. Var. Sıralaman ve puanın kaç bu arada?

Son düzenleme:
Bölümü okuyor musun? Ben de yazmayı düşünüyorum
Usta ben okuyorum şuan Sakarya'da. Sana şöyle söyleyeyim güzel bir yerde okursan bölüm eğlenceli yoksa sapanca gibi boş mekanlarda sıkıcı oluyor. Turizm sektörü gelişiyor ve iş kıtlığı var sektörde şuan o yüzden eleman lazım. Her türlü iş bulursun eğer ingilizceye sahip olursan

Usta ben okuyorum şuan Sakarya'da. Sana şöyle söyleyeyim güzel bir yerde okursan bölüm eğlenceli yoksa sapanca gibi boş mekanlarda sıkıcı oluyor. Turizm sektörü gelişiyor ve iş kıtlığı var sektörde şuan o yüzden eleman lazım. Her türlü iş bulursun eğer ingilizceye sahip olursan
Akdeniz üni, deu, ege hangisini tavsiye edersiniz? aklımda akdeniz var
hocam bide kaçıncı sınıfsınız? mezun olduktan sonra ne yapacaksınız?

usta bakar mısın

Son düzenleme:
Akdeniz üniversite, deu, ege hangisini tavsiye edersiniz? Aklımda Akdeniz var.
Hocam bir de kaçıncı sınıfsınız? Mezun olduktan sonra ne yapacaksınız?

Usta bakar mısın?

Dostum Akdeniz'i şiddetle tavsiye ederim. Turizm cenneti olduğu için çok fazla eğlence mekanı, iş imkanları var. Ayrıca eğitim kalitesi de iyi. Ben 1.sınıfım Akdeniz tutmadığı için Sakarya'ya geldim mecbur. Mezun olduktan sonra otelde çalışırım büyük ihtimal.

Dostum Akdeniz'i şiddetle tavsiye ederim. Turizm cenneti olduğu için çok fazla eğlence mekanı, iş imkanları var. Ayrıca eğitim kalitesi de iyi. Ben 1.sınıfım Akdeniz tutmadığı için Sakarya'ya geldim mecbur. Mezun olduktan sonra otelde çalışırım büyük ihtimal.

Antalya şehri pahalı diyorlar ve ben KYK yurdunda kalmayı düşünüyorum. Maddi açıdan sıkınıtı yaşar mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı