Turkce-yama.com güvenli mi?

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Manhunt oyunu için Türkçe yama arıyordum. Oyun çeviri ekibinin kendi sitesindeki yamada 31 virüs buldu VirusTotal.
Sonra 2.ci bir site olarak Turkce-yama.com sitesini buldum. Bu sitede çevirmenin oyun çeviri ekibi olduğu yazıyordu. Fakat ne ilginç ki oyunçeviri sitesindeki RAR dosyasında VirusTotal 31 virüs buldu ama bu sitede 0 virüs buldu kaynağın oyun çeviri olmasına rağmen. Neden? Bu sitede mi virüslü?
1694668186554.png

Türkçe-yama.com VirusTotal: VirusTotal

Oyun çeviriye güvenebilirsiniz. Bu adamlar yıllardır o işi yapıyor. Kullanıcılarına virüs atıyor olsalardı yıllar boyunca açık kalamazdı hatta bu işi ilk başlatan sitenin kendileri olduğunu söyleyebiliriz.

Manhunt oyunu için Türkçe yama arıyordum. Oyun çeviri ekibinin kendi sitesindeki yamada 31 virüs buldu VirusTotal.
Sonra 2.ci bir site olarak Turkce-yama.com sitesini buldum. Bu sitede çevirmenin oyun çeviri ekibi olduğu yazıyordu. Fakat ne ilginç ki oyunçeviri sitesindeki RAR dosyasında VirusTotal 31 virüs buldu ama bu sitede 0 virüs buldu kaynağın oyun çeviri olmasına rağmen. Neden? Bu sitede mi virüslü?
Eki Görüntüle 1943342
Türkçe-yama.com VirusTotal: VirusTotal
Aynı çeviriyi yüklemiştim, sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı