Turkcell 4.5G Vınn Online Oyunda Bağlantı Kopma Sorunu

AsosyalCoder

Hectopat
Daha fazla  
3 gündür yaşadığım bir sorun nedeni ile evde çıldırmış durumdayım. Sorunu ve denediğim yöntemleri sizlere kısaca özet geçeyim.

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bu gün Vınn'a mesaj gelmiş işte önümüzdeki ayın 25'ine kadar kotanız yenilenmiştir kullanabilirsiniz vs. diye. Girip kontrol ettim siteden bu ay ödenmemiş fatura görünmüyor yani faturayla ilgili bir sorunum yok. İnternete giriyorum mis gibi netim var 35 Download 10 Upload olmak üzere burada hiç bir sıkıntı yok. Lakin online oyunlara girdiğimde (Knight Online, League of Legends, CS:GO) net gidiyor baya bağlantı kopuyor yani. Bi anlam veremedim 3 gündür böyleyim. Giremiyorum oyuna kapatıyorum 15 20 sn içinde net geliyor.
Nette gerçekten hiçbir sıkıntı yok açıyorum modemini bağlanıyorum Wifi'den film izliyorum dosya indiriyorum yüklüyorum çatır çatır ama oyuna girdim mi sonuç hüsran. Ya ben bu neti de yayın yapmak için aldım Twitch ve YouTube'da oyun yayıncısıyım mecbur oynamam gerek yani :(

Netten araştırarak denediğim yöntemler: Antivirüs programımı kaldırdım, Windows performans modunda kullanıyordum 7'ye çevirdim. Vınn modemi resetledim, sim kartını çıkarttım taktım, bilgisayarı yeniden başlattım. Gerçekten çıldırmak üzereyim daha önce böyle bir sorunla karşılaşmış veya vınn kullanıp böyle bir olayın çözümünü bilen bir arkadaş yardımcı olursa cennete götürecek dua ederim Allah'a emanet olun herkese şimdiden çok teşekkürler. Saygılarımla...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı