Turkcell faturalı hatta ödeme gecikmeli yapılabilir mi?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI A320M-A Pro anakart Sapphire Pulse RX6400 4 GB 64 Bit Ryzen 3 3200G Apacer Panther 2*8GB 3200MHz CL16 DDR4 RAM Seagate Barracuda 1TB HDD James Donkey 240GB SSD ve son olarak Frisby FC-9365G Gaming kasa double Slim ring RGB fan (650W 80+)
Merhaba. Sorum şu: Ben Turkcell faturalı hat kullanıcısıyım. Normalde 58TL olan faturama zam geldi. Artık 75TL. Bu yüzden faturalı hattan hazır kart pakete geçiş yapmak istiyorum. Benim fatura kesim tarihim 25 Aralık 2021. internet faturam, her ayın 16'sında kesiliyor. Ben 30'unda ödeyebiliyorum. Bu gecikmeli ödemeyi Turkcell faturalı hatta da yapabiliyor muyum?

Normalde son ödeme tarihini geçince her gün çok yüksek olmasa da gecikme faizi uyguluyorlar. Ama ben Superbox kullandım 1 yıl bazen unutuyordum ödemeyi ve 1 gün geçse bile hemen müşteri hizmetlerinden arayıp sanki hırsızlık yapmışız gibi bir garip konuşuyorlardı. Son ödeme tarihi geçtikten 10 gün sonra falan gecikme faizi uygulanmaya başlıyor demişti bayi çalışanı. Ve 10 günden sonra da bir hafta mı 2 hafta mı tam hatırlamıyorum ama hat iptal ediliyormuş ve ödeyeceğin zaman 20-30 civarı hat açma ücreti istiyorlarmış. Ödemeyeyim hat kapansın ne olur gibi şeylere hiç girmiyorum zaten gerekirse icraya verirler ama 1 kuruşlarını bile bırakmazlar. Adresi de büyük ihtimal o yüzden istiyorlar. Yani kısacası ödeme tarihini geciktirince hattı hemen kapatmıyorlar ama belki faturayı düzenli ödeyip ödememenle alakalıdır gecikme faizi uyguluyorlar.

İlk defa faturalı kullanmıyorum ve yaşım 18altı olduğu için iptal edeceğim bu kadar zam yapan, müşterisine hiç indirim yapmayan bir firma görmedim.

İlk defa faturalı kullanmıyorum ve yaşım 18altı olduğu için iptal edeceğim bu kadar zam yapan, müşterisine hiç indirim yapmayan bir firma görmedim.

Ben de TT'den geçmiştim. 34TL faturam taahhüt bitince 96TL oldu bende Turkcell'e geçtim. 54TL'ye 10GB internet 1000dk 1000SMS vardı ama TT gibi extraları çok yoktu hediye vs. şu an da Vodafone'ya geçtim. Şu an 3 aylık 48 sonraki 9 ay 69TL olan red limitsiz 20GB kullanıyorum. Discord, WhatsApp, PUBG gibi uygulamalar tamamen sınırsız. Siz de geçmek isterseniz referans linkimi vereyim. Size ve bana hediye internet geliyor.

Ben de TT'den geçmiştim. 34TL faturam taahhüt bitince 96TL oldu bende Turkcell'e geçtim. 54TL'ye 10GB internet 1000dk 1000SMS vardı ama TT gibi extraları çok yoktu hediye vs. şu an da Vodafone'ya geçtim. Şu an 3 aylık 48 sonraki 9 ay 69TL olan red limitsiz 20GB kullanıyorum. Discord, WhatsApp, PUBG gibi uygulamalar tamamen sınırsız. Siz de geçmek isterseniz referans linkimi vereyim. Size ve bana hediye internet geliyor.

Eskiden abim Vodafone kullanıyordu ve onu hep tanınmayan numaralar arıyordu uğraşmak istemiyorum bir de asla taahhütlü kullanmam Turkcell'de bile yıllık değil aylık kullanıyorum. Eğer bir ay parayı yapamazsam icra olayı falan oluyormuş.

Geri
Yukarı