Turkcell hattım ile tarifeye ek nasıl iPhone 6 alırım?

ozkanlord

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Turkcell hattım ile tarifeye ek nasıl iPhone 6 alırım? Şu anda ben hazır kart kullanıyorum. Faturalıya geçip uygun tarifeye ek nasıl iPhone 6 alabilirim?
@Recep Baltaş konuya davetlisiniz hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 aydan daha kısa süreyle faturalı tarife kullanıyorsanız kredi kartınıza ödeme tanımlatarak alabiliyordunuz. Bunu doğrudan Turkcell'in kendi mağazalarına sormanızı tavsiye ederim. Turkcell'in kendi mağazalarının listesi web sitelerinde var, iletişim merkezi yerine doğrudan Flagship olarak adlandırılan bu mağazalardan bilgi alabilirsiniz.

Bu arada operatörler sanırım sadece 16 GB olan modeli veriyorlar tarifeye ek ücret uygulayarak. Eğer 16 GB yeterli olacak derseniz problem yok ama bence bu devirde 16 GB'lık cihaza para vermemek lazım.

Turkcell İletişim Merkezi (Tim) size gerekli bilgileri verecektir. Tarifeye ek olarak alınacak kapasitenin önemi yok diye biliyorum ki; daha önceden 16 gb üzeri alınabiliyordu, şuan durum nedir bilmiyorum. Ayrıca daha önceden hazır kartlılar içinde tarifeye ek alınabiliyordu. Şuan tam olarak durum nedir bilmiyorum, ama böyle bir şey düşünüyorsanız geçiş yapmadan önce kesinlikle tim ile görüşün. Geçiş sonrasında tarifeye ek cihaz alamama ihtimaliniz var. Ama farklı hatta olup turkcell'den kredi kartıyla telefon almaya gidip, timdeki çalışanın "Ne zaman turkcell'e geldiğiniz önemi yok isterseniz turkcell'e geçiş yapalım, cihazı hata kontratlı verebiliriz" dedikleri var (yakın arkadaşıma). Kısacası size detaylı ve doğru bilgiyi Turkcell İletişim Merkezleri verecektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı