Turkcell kendi kendine yeni faturaya geçti

messimuco

Picopat
Merhaba. 9 Temmuz günü taahhüdüm bitecekti ve ben 6 Temmuz günü Türk Telekom'a geçiş işlemi yapmıştım ve dun mesajda 11 Temmuz'da geçeceğim bildirimi geldi fakat bu sabah uyandığımda Turkcell'in beni yeni pakete gecirdigini gördüm ne yapmalıyım? Simdi yarin Turkcell hattim kapanacak çünkü.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-10-08-28-51-812_com.ttech.android.onlineislem.jpg
    Screenshot_2022-07-10-08-28-51-812_com.ttech.android.onlineislem.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Taahhüdünüz bittiğinde, eğer Turkcell kullandiginiz paketi kapattıysa genellikle farklı bir pakete geçiş yapılıyor otomatik olarak. Sorun yok, tarifeniz taahhütsüz olduğu için cayma bedeli ödemezsiniz. Yalnızca 110TL'lik tarife bedeli üzerinden 1 günlük ücreti ödersiniz sadece. 1 günlük tarife bedeli+telsiz kullanım ücreti yani.

Taahhüdünüz bittiğinde, eğer Turkcell kullandiginiz paketi kapattıysa genellikle farklı bir pakete geçiş yapılıyor otomatik olarak. Sorun yok, tarifeniz taahhütsüz olduğu için cayma bedeli ödemezsiniz. Yalnızca 110TL'lik tarife bedeli üzerinden 1 günlük ücreti ödersiniz sadece. 1 günlük tarife bedeli+telsiz kullanım ücreti yani.

Evet eski tarifem kapanmıştı teşekkürler buyuk ihtimalle oyle olacak diye düşünüyorum bende ama emin olmak icin sordum.

Geri
Yukarı