Turkcell sitesinden yeni hat almak

Oluyor hocam, şubede soyluyorlar zaten. +10 TL de telsiz kullanim ucreti var numara tasirsan alinan vergi dedi bana, şubedeki kişi.

Ötekisi yani +40 olan yeni hat aldiginizdan dolayi alınan vergi hocam. 480 TL odemeniz gerekiyor, aylik 40 TL oluyor işte.
Harika, çok teşekkür ederim hocam. Şu sayfadan baktım da aynen dediğiniz gibi bu civarlarda meblağları ödemek gerekiyor. Herkes ödüyorsa biz de öderiz, sıkıntı değil. Tekrardan çok teşekkürler.

Turkcell'in sitesinden artık yeni hat temin edebiliyormuşuz, yeni öğrendim bunu. Şu paketi yorumlayabilir misiniz arkadaşlar? Bu konularda bayağı acemiyim de. Alınır mı sizce?

Bunu satın alınca 12 ay boyunca fiyatı değişmeyecek sanırım, doğru mudur? Bunu satın alınca neyi taahhüt etmiş oluyoruz?
Turkcell Faturalı’ya yeni gelen veya numara taşıyan bireysel ses hattı abonelerine yönelik bir kampanyadır. Paketin içeriği şöyledir:
  • Her yöne 10 GB internet
  • Her yöne 1000 dakika konuşma
  • Her yöne 250 SMS
  • TV+'ta geçerli 5 GB internet
  • Lifebox’ta geçerli 5 GB internet
  • fizy’de geçerli 5 GB internet
Paketin aylık ücreti KDV ve ÖİV dahil 129 TL’dir. Bu paketi satın aldığınızda, 12 ay boyunca paketin aylık ücretinde değişiklik olmayacağını taahhüt etmiş olursunuz. Ayrıca, paketi satın aldığınızda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB ekstra internet hakkı kazanırsınız. Bu hakkı yılda en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 kere alabilirsiniz.
Bu paket, zengin içerikli uygulamaları kullanmak isteyenler için avantajlı bir seçenek olabilir. Ancak, paketin taahhüt süresi dolmadan iptal etmek isterseniz, erken iptal ücreti ödemeniz gerekeceğini unutmayın. Paketin detaylı bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Faturalı’ya yeni gelen veya numara taşıyan bireysel ses hattı abonelerine yönelik bir kampanyadır. Paketin içeriği şöyledir:
  • Her yöne 10 GB internet
  • Her yöne 1000 dakika konuşma
  • Her yöne 250 SMS
  • TV+'ta geçerli 5 GB internet
  • Lifebox’ta geçerli 5 GB internet
  • fizy’de geçerli 5 GB internet
Paketin aylık ücreti KDV ve ÖİV dahil 129 TL’dir. Bu paketi satın aldığınızda, 12 ay boyunca paketin aylık ücretinde değişiklik olmayacağını taahhüt etmiş olursunuz. Ayrıca, paketi satın aldığınızda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB ekstra internet hakkı kazanırsınız. Bu hakkı yılda en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 kere alabilirsiniz.
Bu paket, zengin içerikli uygulamaları kullanmak isteyenler için avantajlı bir seçenek olabilir. Ancak, paketin taahhüt süresi dolmadan iptal etmek isterseniz, erken iptal ücreti ödemeniz gerekeceğini unutmayın. Paketin detaylı bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.
Ellerinize sağlık, bu detaylı bilgilendirme için canı gönülden teşekkür ediyorum. Ben faydalandım, faydalanmak isteyen diğer arkadaşlar da buyursunlar.

Geri
Yukarı