Turkcell superonline AKK ne zaman sıfırlanır?

SunCrystal

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim 16 MBPS 50GB AKK lık internetim var. Bu kotayı 80GB kullanmışım. Şimdi bu ay sonu mu yoksa fatura yatırıldığı gün mü sıfırlanacak? Ay sonu ise 12 günde 80 GB kullanmış olmam imkansız. Eğer fatura yatırıldığı gün ise her ayin 12'sinde veya 13'ünde yatırıyorum fakat hala internet hızlanmadı. 16 MBPS diyor ama speedtestte download hızı 0.50 MB cıkıyor ne anladım bu işten? Neyse bu sorumu cevaplarsanız sevinirim. :)

Her ayın başında kota sıfırlanır. Bende daha 13 günde 90 GB aşmışım. Gerçi zaten internetim 8Mbit'i bile zor destekliyor...

Ben de 16Mbit'lik ve 50 GB AKK lik bir internet kullanmaktayım ve AKK bitik
ama dün gece yani 26'sı internet hızlanmaya başladı ve bu sabah 8Mbit'leri görmeye başladım.
Bu neden oldu çünkü ben AKK bitti diye indirmeler koymuştum, kesin bir yenilenme tarihi varmı yoksa bir kaç gün önceden yenilenebiliyor mu ?

Şuan Torrnet ile 800 Kb/s 'ları zorluyor ve 70 GB civarı oyun indirmekteyim inşallah AKK daha yenilenmemiştir anormal bir durum çünkü 1600'lere rahat gelmesi gerekiyordu yenilense anlayamadım beni aydınlatacaklar yokmu acaba ?

akk.png

AKK bitmesine rağmen bu hızları görüyorum bazen 800 bazen 600 olabiliyor ve ben bu fotoğrafı ayın 26'sında çektim nedir burda ki olay aynı hızları steam'den da aldım inşallah diğer ayın AKK'sinden gitmiyordur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı