Turkcell SuperOnline altyapısı yaptırmak

EmperorsChampion

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar bizim burda Turkcell SuperOnline altyapısı yok. Fiber internete geçemiyorum. İnternetimden çok şikayetçiyim. Bir yerle konuşup bu altyapıyı yaptırtabiliyor muyuz ? Bu altyapı neye göre yapılıyor ?
Şuanki internetim ::(
4326451117.png

Uydunet altyapısını sorgulayın.Hem daha iyi hem yüksek AKK var..

Bendede ayni sorun vardı. Süperonline bayisinine gidip istedim. Apartman yönetiminle kağit doldurduk herkes fiber istiyor diye. O kağıdı da superonline dan alabiliyorsunuz. Mahallede bi kac apartmandan alın doldurun. Gelip yerleri kaziyip kablo çektiler mahalleye ve daire icine kadar kabloyu getirip modeme bağladılar. Imza atan kişiler almak zorunda degiller. Tüm mahalle imzalasın sade sen al sorun yok. montaj devir alma tüm işcilik ücretsiz.

100'lük paketi adım ve testlerde 98mbit görüyorum
ve bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Bendede ayni sorun vardı. Süperonline bayisinine gidip istedim. Apartman yönetiminle kağit doldurduk herkes fiber istiyor diye. O kağıdı da superonline dan alabiliyorsunuz. Mahallede bi kac apartmandan alın doldurun. Gelip yerleri kaziyip kablo çektiler mahalleye ve daire icine kadar kabloyu getirip modeme bağladılar. Imza atan kişiler almak zorunda degiller. Tüm mahalle imzalasın sade sen al sorun yok. montaj devir alma tüm işcilik ücretsiz.

100'lük paketi adım ve testlerde 98mbit görüyorum
ve bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Kaç gün gelip sonra yaptılar ?

gelmeleri sürdü biraz istanbuldan onay felan derken 1-2 ay bekledik. Ama onaydan sonra kazma islemleri ile birlikte bir hafta felan sürdü. Her sene bunlar belirli km uzunluğunda kazma hakkı aliyorlarmiş. Onları planlayıp değerlerndirmeleri lağzımmış. Ondan sürdü ölcü ve izin almaları. Haftada bi uğra sor bende öyle yaptım. 5 binanın kağıtları ile uğra ttnete giderim de koşa koşa gelirler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı