Turkcell Superonline hız testi nasıl?

Altyapi kontrol ve altyapinizin desyekledigi hiz degerlerlerini ilk once bir kontrol edin sonra bu sonuç ile karsilastirin eger altyapiniz en kotu 35-50 Mbps veriyorsa direk teknik destegi arayin. Cozum olmuyorsa iptale basvurun. Uzay cagindayiz boyle terbiyesizlige gerek yok. Kendim de Superonline kullanıyorum.

0 (532) 532 00 00 bu numaradan direk ulasbilirsin.

Vaat ettikleri hızı vermiyorlar. İptal etmeye gidin eğer cayma bedeli isterlerse sorununuzun çözülmediğini ve gerekli hızı vermediklerini söyleyin. Hala cayma bedeli isterlerse ödeyin ve THH başvurun.
Arkadaşın dediğini yapın. Bende superonline bağlatmıştım ve hiç memnun kalmadım her oyunda +30 ping vardı. Neyse ki ev değiştirdik ve gittiğimiz yerde superonline yoktu sadece kutusunu götürdüm imzaladım tahahhüt iptal oldu.

Ailenden kullanan varsa bağlantılarını kesip test yapar mısın? Benim de internetim çok kötü çekiyordu, modem ara yüzünden ailemin bağlantı hızını 512kbps limit koydum ve 0.5 mbps olan internet hızım 11mbps oldu.
1669397561039.png

Evet zaten taahhüt varken iptal etmeyin ne zaman bitiyor?

Yenileyeli 1-2 ay oldu galiba. Seneye Ağustos - Eylül gibi biter.

Ailenden kullanan varsa bağlantılarını kesip test yapar mısın? Benim de internetim çok kötü çekiyordu, modem ara yüzünden ailemin bağlantı hızını 512Kbps limit koydum ve 0.5 Mbps olan internet hızım 11Mbps oldu. Eki Görüntüle 1584098

Kimse kullanmıyorken + modemin başında test yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı