Turkcell superonline mi, TTNet mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benzer fiyata 4 sene boyunca 20 mbps akk'siz kullandım ben, superonline sayesinde. Şimdi ise 50 mbps, 150 gb kota ve turkcell tv'yi 79 TL.

Bana göre fiyat pahalı. Uydunet ile tüm sinema kanalları, diğer tüm kanallar, 25 mpbs 75 akk internet 50 tl. Superonline'ında daha iyi tarifeleri vardır diye düşünüyorum. Yoksa uydunet düşün derim. TTNet asla

Maksimum Keyif Kampanyası | Uydunet İnternet 10 tl daha vererek 150 gb kotalı olanı alabilirsin.

Ben Vodafone ADSL kullanıyorum ve hızı berbat. SuperOnline dediğiniz kadar gerçekten iyi mi?

Acaba Uydunet bireysel müşteri kabul ediyor mu? Yoksa sülaleni komşunu topla gel kardeşim mi diyor? Tek gitsem kabul ederler mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
TTNet'den uzak durun hiç sorunum yokken bir aydır DSL kopmaları yaşıyorum. Bende kısa zamanda Turkcell Superonline geçeceğim. En hızlısı o. Kime sorsam bunu tavsiye ediyorlar..

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de ADSL ise bir farkı yok. Uydunet varsa ona geçin veya ucuz olanı tercih edin. ADSL'de TTNet ve Superonline aynı altyapıyı kullanıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…