Custom ROM Turkcell T40 için Android 5.0 ROM var mı?

Fatieh

Hectopat
Daha fazla  
Bu sene sınav senesi. Şu an kullandığım iPhone 11'i kullanmak istemiyorum onun yerine sadece temel ihtiyaçlarımı görecek, sosyal medyada zaman harcamayacağım ama WhatsApp'a girebileceğim bir telefon lazım. Evde Turkcell T40 var içinde Android 4.1.2 yüklü hatta en son sürüm WhatsApp'ı da çalıştırıyor ama 23 Ekim'den sonra desteklenmeyecekmiş o yüzden ne yapmam gerekir diye düşünürken aklıma Aero gibi sürümleri kurmak geldi. Sonrasında aklıma Custom ROM atmak geldi.

İnternette biraz araştırdım ama Turkcell T40 için Android 5.0 ROM bulamadım. ZTE temelli olduğu için telefon belki bununla aynı özelliklere sahip ZTE telefonların vardır ROM'u. Bana yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Eğer WhatsApp için çözüm varsa ROM atmaya da gerek kalmaz tek önceliğim WhatsApp çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eski bir telefon kullanmak yerine iPhone'ununzdan sosyal medya gibi uygulamaları kaldırabilir, yasaklayabilir ve kısıtlama getirebilirsiniz.

Hocam eski bir telefon kullanmak yerine iPhone'ununzdan sosyal medya gibi uygulamaları kaldırabilir, yasaklayabilir ve kısıtlama getirebilirsiniz.
Ya doğru ama ben kendimi biliyorum bir süre sonra açar kullanırım gibime geliyor o yüzden daha temiz olsun diye düşündüm. Tuşlu telefona geçme fikrim de var ama wp lazım sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı