Turkcell T50 Android 5.0 Gelir mi?

Murat Koç

Kilopat
Makaleler
69
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1523789582
Merhaba arkadaşlar. T50'ye 5.0 gelme ihtimali var mı? Bu kadar övüldü.

Merhaba dostum, şuan için Turkcell'in hiçbir telefonunda Android sürümü yükseltmek için güncelleme gelmemiştir. Bir güncelleme geliceksede buglar için olur, dediğiniz şey düşük bi ihtimal

Turkcell güncelleme konusunda berbat ötesi samsung'tan bile ama o paraya bence güzel telefon yerine rom varsa kurmanı tavsiye ederim.

Gelmesini mümkün görmüyorum. Sürpriz olur.

Çıksa bile her özellik çalışmayabilir. Ona uygun kernel lazım çünkü.

Zenfone bekleseydin keşke 5.0 alacak. Zenfone'dan önce hata diyemezdim ama şimdi T50 sahibi olmak istemezdim. Güncelleme almayan telefon hissini iyi bilirim Atrix'de yaşadığım için.

Turkcell ' in resmi facebook hesabına bir yorum yapmış arkadaşın biri onlarda gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz demişler ama baklaım ...

Arkadaşlar turkcellin facebok sayfasına gönderi yolladım dedimki cihazıma android 5.0 lolipop güncellemesi gelecekmi dedim cevap verdiler t50 için lolipop güncellemesi pilanlanmamıştır yani gelmicek bende t50 kullanıcısı olarak çok üzüldüm keşke almasaydım

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-01-21-10-01-23.png
    43,1 KB · Görüntüleme: 463
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…