Turkcell T50 Mi? GM Discovery Mi?

Hangisi

• Gm Discovery

Oy: 5 27,8%
  • Turkcell T50

Oy: 13 72,2%

• Oy verenlerin toplamı
    18
T50'nin aşşağı yukarı GM ile aynı performans'ı verdiğini söyleyen arkadaş. Sana sesleniyorum. Kaputun altındaki motorlar çok farklı ;).

Merhaba değerli genç arkadaşım,

Elbette iki cihazında teknik özelliklerinden haberim var zaten GM Discovery daha iyi yazmadım farkındaysan ama dağlar kadar fark yok. Zira siz Turkcell in piyasaya çıkacak telefon haberlerini duyduğunuzda ben aylar öncesinden o cihazları test etmiş oluyorum. T20 den buyana ;)

Diğer yandan eleştirdiğim konu donanımı değil kasanın tasarımıydı, biraz çinde satılan telefonları araştırırsan aynı kasaya denk geleceksin çok az farkla değişik görünüyor. Bir diğer konu ise dün foruma üye oldum Egemen genç arkadaşımız yanlış bilgi verdim diye forumdan uzaklaştırdı 1 gün çok güldüm ilk defa böyle bir ceza şekli gördüm. Sonra nedenini öğrendim meğer arkadaş alttaki mesajında GM Discovery'ye olan nefretini belirttmiş :) Neyse sorun değil bu gibi durumlar mobil cihazlar konusunda yardım isteyen olursa yine foruma yazmaya devam edeceğim.

ZTE zaten Çinli bir üretici. 1985'te kuruluyor. T20'yi kullanıyorum. Allah göstermesin birdaha. Biz Technopat'lar olarak kasa'ya değil donanıma bakarız. Kasa'nın donanımın yanındaki payı %1-3'tür. Taş çatlasa %5-6.

Doğrudur :) T20 faciaydı. E madem kasaya bakıyorsunuz birde Oneplus One kullanıcı incelemesi alalım. İletişime geçtim ama çok talep varmış hala göndermediler. Ama telefonu bütün olarak değerlendirmekte fayda var. T50 ile GM Discovery nin android sürümleri aynı değil mesela o da sistem performansını ufak da olsa etkileyen bir etken. Her ne kadar T50 daha güçlü donanıma sahip olsa da.

Benim kuzenimde discovery var kamerası çok kötü.Hızı ilk başlarda iyi sonra çuvallıyor;yani o telefona para verilmez.Onun yerine o fiyata T50'yi vermişler 700TL'ye daha ne istiyorsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı