Turkcell T50_V1.0.0B14 Güncelleme sorunu

kemal çağlar

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul Bayrampaşa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Arkadaşlar telefonuma güncelleme mesajı geldi. Güncellemeyi başlattım fakat %71'de kaldı, ilerlemedi. Bende güncellemeyi iptal ettim. Daha sonra tekrar güncelle dediğimde yazılımınız güncel diyor. Arkadaşım yazılımını güncellediğini ve yazılımın T50_V1.0.0B17 olduğunu söyledi. Bende V1.0.0B14 ne yapmalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten Turkcell'in sitesine gir. Update dosyası veriyorlar, onu sd carda atıp güncelleme kısmından hafıza kartımdan seçeceğimi işaretle sd carddan seç ve güncellemeyi başlat.

Zaten güncelleme gelmişti %71'de kaldı. Bende iptal ettim. Tekrar denediğimde yazılımınız güncel diyor. Güncelleme geliyorsa Tüm T50 telefonlarına gelmiyor mu yani.

Menüden Ayarlar/ Uygulamalar/Tümü sayfasına açın.

Tüm uygulamalar sayfasında yer alan Yazılım Güncelleme uygulamasını seçerek “Durdurmaya Zorla” ve “Verileri Temizle” seçeneklerini sırasıyla yapın.

Menüden tekrardan Yazılım Güncelleme uygulamasını açıp “Çevrimiçi güncelleme” seçeneğiyle uygulamayı cihazınıza yükleyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı