Turkcell'den paket önerisi

346264

Hectopat
Selamlar, arkadaşım için bir öneri istiyorum. Telefon numarası babasının üzerine 1 GB interneti var ama ona az geliyor başka internet paketleri veya uygun bir paket düşünüyoruz (Not: Arkadaşım çalışmıyor okuyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, arkadaşım için bir öneri istiyorum. Telefon numarası babasının üzerine 1 GB interneti var ama ona az geliyor başka internet paketleri veya uygun bir paket düşünüyoruz (Not: Arkadaşım çalışmıyor okuyor)

En ucuz paket 45 TL, 5GB. Sen düşün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam müşteri hizmetlerini arayıp konuşmanız daha faydalı olur çünkü kişiye özel kampanyalar olabiliyor ve onları bizim bilmemiz imkansız. Yeni gelen tarifleri falan da çok pahalı Turkcell de.

Selamlar, arkadaşım için bir öneri istiyorum. Telefon numarası babasının üzerine 1 GB interneti var ama ona az geliyor başka internet paketleri veya uygun bir paket düşünüyoruz (not: Arkadaşım çalışmıyor okuyor)

Faturasız 300 TL'ye paket var çok fazla deme 12 ay boyunca kullanıyorsun aylık cüzi bir miktar oluyor 45 TL vermek yerine daha mantıklı onu tercih edebilirsiniz. Dev paket olarak geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı