Turkcell'den Türk Telekom'a geçişte faturaya ne yansır?

Daha fazla  
Merhaba. Turkcell faturalı hattım vardı aktif olarak hattımı iptal etme başvurusu yaptım 7 gün içinde seni arıyacaklar dendi ve Türk Telekom'a numara taşıdım. O da 4 gün içinde aktif olur dendi 120 TL cayma bedeli ödenecek dendi. 25.inde faturam yenileniyor normalde bunun üstüne eklenir mi? Çünkü 7 gün dendiği için diyorum.

Ayrıyeten şu an arama yapamıyorum arama gelebiliyor ama Türk Telekom SIM kartımı takmama gerek var mı 4 gün sonramı takayım.

Merhaba. Turkcell faturalı hattım vardı aktif olarak hattımı iptal etme başvurusu yaptım 7 gün içinde seni arıyacaklar dendi ve Türk Telekom'a numara taşıdım. O da 4 gün içinde aktif olur dendi 120 TL cayma bedeli ödenecek dendi. 25.inde faturam yenileniyor normalde bunun üstüne eklenir mi? Çünkü 7 gün dendiği için diyorum.

Ayrıyeten şu an arama yapamıyorum arama gelebiliyor ama Türk Telekom SIM kartımı takmama gerek var mı 4 gün sonramı takayım.

Aktarım süren 24 Nisan 23.59'u geçerse, kullanıp kullanmamana bakmadan, O 1 aylık faturayı + cayma bedelini maalesef ödetirler.

Operatörden SMS gelir "Hattınızı şu gün şu saatte değiştireceğiz." diye. O saatten sonra TT takıp kullanırsınız. Ayrıca Turkcell faturanızı online olarak ya da elle ödemeniz gerek çünkü otomatik ödeme iptal olur. TT için de aynı şekilde, ilk faturayı otomatik ödeme yapamadığınızı söyleyebilirler. Bir kontrol edersiniz.

Operatörden SMS gelir "hattınızı şu gün şu saatte değiştireceğiz." diye. O saatten sonra TT takıp kullanırsınız. Ayrıca Turkcell faturanızı Online olarak ya da elle ödemeniz gerek çünkü otomatik ödeme iptal olur. TT için de aynı şekilde, ilk faturayı otomatik ödeme yapamadığınızı söyleyebilirler. Bir kontrol edersiniz.

İnşallah 25'ini geçmez yoksa fatura+cayma bedeli ödeyeceğmi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı