Turkish Developer olmak zor mu?

Miracc31

Femtopat
Daha fazla  
Roblox'dan bir mail geldi ve şöyleydi:
Hey, geliştirici!

Yakın zamanda Roblox'taki yüksek seviye katılımını ve geliştirme faaliyetlerini fark ettik. Resmi Roblox Developer Forum'undaki Roblox geliştirmeyle ilgili tartışmalarımıza dahil olabilmen için sana özel bir davet yollamak istedik.

Bu davetiyeyi kabul etmek için:

1. Developer Forum'da Roblox hesabınla giriş yap

2. Turkish Developers grubuna katıl

Şimdi Türkçe Kategoriye erişim sağlayabilirsin!

Ayrıca Türkçe konuşan Roblox geliştiricileri için kurduğumuz Roblox Geliştiricileri resmi grubuna ve Guilded sunucumuzdaki Türkçe sohbetlere de davetlisin!

Topluluğumuza katılmanı ve gelecekteki katkılarını görmeyi dört gözle bekliyoruz!

Teşekkürler,
Geliştirici İlişkileri Ekibi
Bende bastım ve Turkish Developer oldum peki olmak zor mu sadece bunu sormak istiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (680).png
    Ekran Görüntüsü (680).png
    208,7 KB · Görüntüleme: 47
Grubun resmiliğinden emin değilim ama gruba girdin diye geliştirici olmazsın. Roblox için Lua yazılım dilini öğrenmelisin. Grubun amacı geliştiriciler arasında yardımlaşma gibi bir şey.

Roblox'dan bir mail geldi ve şöyleydi:
Hey, geliştirici!

Yakın zamanda Roblox'taki yüksek seviye katılımını ve geliştirme faaliyetlerini fark ettik. Resmi Roblox Developer Forum'undaki Roblox geliştirmeyle ilgili tartışmalarımıza dahil olabilmen için sana özel bir davet yollamak istedik.

Bu davetiyeyi kabul etmek için:

1. Developer Forum'da Roblox hesabınla giriş yap

2. Turkish Developers grubuna katıl

Şimdi Türkçe Kategoriye erişim sağlayabilirsin!

Ayrıca Türkçe konuşan Roblox geliştiricileri için kurduğumuz Roblox Geliştiricileri resmi grubuna ve Guilded sunucumuzdaki Türkçe sohbetlere de davetlisin!

Topluluğumuza katılmanı ve gelecekteki katkılarını görmeyi dört gözle bekliyoruz!

Teşekkürler,
Geliştirici İlişkileri Ekibi
Bende bastım ve Turkish Developer oldum peki olmak zor mu sadece bunu sormak istiyorum.

Developer ne?​

Geri
Yukarı