TurkNet, 2022 Speedtest Hız Testlerinde İlk Çeyrekte Zirvede

@kurome yine daha uygun olur Türknet'e göre. :) Türknet erken zam yaptı mevcut aboneler Haziran'a kadar kullanacaktı önceki paket fiyatıyla. Rekabet iyidir, fiyata göre ve yorumlara göre geçmek iyidir. NetSpeed'ten, GIBIRNet'e geçenler var memnun olanlar var kaç aydır. Altyapı aynı ise diğer operatörlerde kolay kolay sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Bir ara yoğunluktan dolayı ev kapanmasıyla NetSpeed bölgesel yavaşlamalar oluyordu oradan geçen olmuştu GIBIRNet'e.
Diğer firmalar da aynı zammı yapacağı için pek bir şey değişeceğini sanmıyorum. Netspeed, Millenicom gibi firmaların teknik servislerinin işleme şekli aynı Turknet gibi. Onda da teknik servis çağırdında yine Türk Telekom elemanı geliyor. Ve şu anki durumumda Millenicom da alsam Netspeed de alsam alacağım hizmette hiçbir değişiklik olmayacak, zaten hepsi aynı altyapıyı kullanıyor. Normalde çevrende Turknet kullanan artınca bant genişliğinden dolayı internetinde sorunlar olabiliyor ama şu an öyle bir derdim de yok. En sonunda da geçeceğim operatörü seçerken, ad olarak daha büyük ve daha sesini duyuran bir firmayı tercih ettim, zaten altyapım neyse onu alıyorum. Şu anda da bir sıkıntı yaşamadım. Turknet'in verdiği kalite tamamen bölgeye bağlı, kimisi benim gibi sorun yaşamıyor, kimisi de sıkıntıdan çıkamıyor.
Zaten taahhüt de olmadığı için sırf canım sıkıldı diye bile başka operatöre geçebilirim, artık rahatım.

Geri
Yukarı