TurkNet 50-80 Mbps VDSL için modem önerisi

Quak

Decapat
Daha fazla  
TurkNet'ten internet aldım ve kuruluma gelen teknik elemandan 50-80 arası Mbps hız geleceğini duydum. Önceki internet azami 16 Mbps olduğundan ADSL'di. Yeni aldığım internet VDSL bu yüzden modemi yenileme gerekiyor. Modem evin bir köşesinde duracak ama diğer köşede de internetin iyi çekmesini istiyorum. Sizce hangi modemi alayım, rooter alayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Türknet'in sattığı Zyxel vmg8623-t50b model modemi satın almıştım. Daha iki sene olmadı yeni sayılır. Herhangi bir sıkıntı çıkartmadı.

Ev dubleks modem alt katta salonda duruyor. Konum olarak hemen hemen evin orta noktası. Bütün odalardan sinyali alıyorum. Tabi evin uç noktalarında tek çubuğa kadar düştüğü oluyor ancak alınan hızda çok kayıp olmuyor.

Ben TurkNet'in sattığı ZyXEL VMG8623-T50b model modemi satın almıştım. Daha iki sene olmadı yeni sayılır. Herhangi bir sıkıntı çıkartmadı.

Ev dubleks modem alt katta salonda duruyor. Konum olarak hemen hemen evin orta noktası. Bütün odalardan sinyali alıyorum. Tabii evin uç noktalarında tek çubuğa kadar düştüğü oluyor ancak alınan hızda çok kayıp olmuyor.

Bu modemi tavsiye etmiyorum.

Keenetic carrier DSL öneririm.

"Keenetic Extra DSL AC1200 USB VDSL2/ADSL2+ fiber mesh Wi-Fi modem router" almayı düşünüyorum nasıl olur, eksisi artısı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı