TurkNet aboneliği iptal edilirse fatura ödenir mi?

6kaps9

Kilopat
26 Ağustos'da geçiş yaptım ve o günden beri en fazla 3 gün kullanabildim interneti.
Hiç memnum değilim müşteri hizmetlerinden ve iptal etmek istiyorum.
Geçiş yaparken 15 gün sonra kesilir faturanız dendi ama 1 hafta içinde faturam kesildi o da ayrı bir konu...
Her neyse, iptal edersem faturayı ödemek zorunda mıyım?

Bıktım artık 1 hafta oldu neredeyse ama hala ekiplerin çalışması beklenmektedir diye mesaj atıyorlar bana.
Sinir oldum kaç gündür bot gibi aynı şeyi farklı kalıplarda anlatıyorlar hiçbir çözüm sunmuyorlar ve müşteri hizmetlerine bağlanamıyorsun..

Bıktım artık 1 hafta oldu neredeyse ama hala ekiplerin çalışması beklenmektedir diye mesaj atıyorlar bana.
Sinir oldum kaç gündür bot gibi aynı şeyi farklı kalıplarda anlatıyorlar hiçbir çözüm sunmuyorlar ve müşteri hizmetlerine bağlanamıyorsun.

Onların saha ekipleri yok diye biliyorum Türk Telekom'la sorununuz.

26 Ağustos'da geçiş yaptım ve o günden beri en fazla 3 gün kullanabildim interneti.
Hiç memnum değilim müşteri hizmetlerinden ve iptal etmek istiyorum.
Geçiş yaparken 15 gün sonra kesilir faturanız dendi ama 1 hafta içinde faturam kesildi o da ayrı bir konu...
Her neyse, iptal edersem faturayı ödemek zorunda mıyım?
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏

Tahmini olarak kasım ayina kadar internet gelmeyecegi soylendi, ben universiteye gidecegim sizinle ugrasamam iptal ediyorum.

Geri
Yukarı