TurkNet aktivasyon süreci ne kadar sürer?

timssy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
05.08'de TurkNet'e başvurmuştum. Geçiş için belgeler falan her şey tamam. TurkNet'de belgeleri Türk Telekom'a göndermiş. 07.08'de mesaj geldi gönderildi diye. İnternet üzerinden araştırdığımda sanırım 2 günlük bir yasal zorunluluk varmış Türk Telekom'un geçiş işlemlerine yanıt vermesi için.

Durum bu şekilde. Ne zaman aktive ederler acaba hattı?

Son düzenleme:
Bizde belgeleri ulaştırdıktan sonraki gün modem kuruldu ve aktivasyonumuz tamamlandı. Sizde de fazla sürmez diye düşünüyorum.

Bizde belgeleri ulaştırdıktan sonraki gün modem kuruldu ve aktivasyonumuz tamamlandı. Sizde de fazla sürmez diye düşünüyorum.

Benim direk geçiş hocam Türk Telekom'a evrakları vermişler geçişin tamamlanmasını bekliyorum maalesef.

2 iş günü olur genelde o, 2 gün olmaz. Cumartesi-Pazar iş gününe dahil edilmez diye biliyorum. Tahminimce aktivasyonunuz yarın akşama kadar tamamlanır.

Benimkinde adres yanlış girilmişti 17 gün sürdü malesef ama yoksa totalde 5-6 gün sürüyor ilk aramadan itibaren

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…