TurkNet alt markası Telekomhat nedir?

toomanynights

Kilopat
Makaleler
5
Sabah annemi Telekomhat (yanlış anlamadıysam.) adında bir şirket aramış. Annemin T.C.'si dahil her bilgisini söylemiş. İnternetimizin hızını (zaten 35 Mbps.) 10 kat arttıracaklarını ve fiyatta bir değişiklik olmayacağını söylemişler. Daha sonra TurkNet adına geçici şifre mesajı yollamışlar. Az önce bu şifre ile TurkNet Online işlemler sayfasına girmeye çalıştım. Giriyor, bir sıkıntı yok. Buraya kadar her şey normal. Fakat Telekomhat diye bir yer internette çıkmıyor, arayan numaralarla ilgili bir bilgi çıkmıyor. Çok şüphelendim. Tekrar aradıklarında telefonu ben açtım. Telekomhat adında yeni bir şirketiz, TurkNet'in alt markasıyız dedi. 10 kat arttıracağız demesi ve haklarında bilgi bulamamam doğrultusunda istemediğimi söyledim ve yaptıkları işlemi iptal ettim. Benimle konuşan kişi peki iyi günler deyip kapattı. Hiç uzatmadı.
Konuşma tarzları ve doğru bilgileri bilmeleri çok gerçekçiydi. Fakat haklarında hiçbir bilgi yok. 350 Mbps hız nasıl verecekler bilmiyorum.
Sizleri hiç aradılar mı? Sizce gerçekler mi?
Sonunda Türknet'te birine ulaşabildim. (Telefon sistemlerinde bununla ilgili bir soru sorabileceğim bir yer yok, ben de yeni abonelik alım yerini yerini aradım.) Türknet'in herhangi bir alt markası olmadığını sadece Türknet olduklarını söyledi. Yalan söylemişler dedi. Peki nasıl Türknet adına mesaj attılar diye sorduğumda bilmiyorum dedi.
Bir şeyler var. Ama ben anlayamadım. Eğer böyle bir firma ararsa dikkatli olun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı