TurkNet bağlantı sorunları

internett

Decapat
Merhaba TurkNet'e geçtiğim günden beri ethernet geçerli bir IP yapılandırmasına sahip değil hatası alıyordum. Modem arayüzüne girip DHCP kiralama süresini uzatınca bu sorun geçti şimdi de DNS sunucusu yanıt vermiyor hatası geldi. Gerçekten forum da herkes iyi diyordu ama TTNET'den daha kötü çıktı. Nasıl çözülebilir bu sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:

Pek çözebileceğini sanmıyorum bende Türknet'e geçtiğimden beri hergün kopma yaşıyorum ve bunu arıza kaydı açarak kendilerine ilettim bana verdikleri cevap ( günde 1 2 kez kopma yaşamam normalmiş ) şaka gibi ya gülermisin ağlarmısın ben tekrardan Türk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum.

Hızı gerçekten türk telekomdan iyi. Ama kopma işleri kendinden soğutuyor.

Alt yapının verebildiği hızı veriyorlar evet. Lakin sıkıntılar, müşteri hizmetleri olmayışı vs insanı ciddi anlamda soğutuyor. Taşındığım için kapattırmak istediğim de beni çok yordular. Faks istiyorlar dilekçeyi. Köydeyim imkanım yok mail atayım foto çekerek diyorum fakat kolaylık göstermediler. Ben de son faturayı ödemedim. Ödemediğim için 2 ay veya 3 ay sonra bir daha açılmamak üzere iptal oldu.

Hızı gerçekten türk telekomdan iyi. Ama kopma işleri kendinden soğutuyor.

Valla ben Türk Telekom'da aynı hızı alıyordum ve hiç kopmada yaşamıyordum Türknet'e geçtiğimden beri bu sıkıntıları yaşıyorum resmen insanı çileden çıkarıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…