TurkNet destek ekibinin fevkalede çalışıyor olması

illusion

Kilopat
Daha fazla  
Hepinize iyi günler,

Yaklaşık 1.5 senedir TurkNet kullanıyorum. Evime 90 Mbps download 9 Mbps upload geliyor. İndirme hızıma rahatça ulaşabiliyorken yükleme hızım çok dalgalanıyor kimi zaman 1 Mbps'ye kadar düşüyordu. Yükleme hızıyla çok işim olmadığı için şimdiye kadar çok umursamamıştım lakin son zamanlarda yükleme hızına da ihtiyaç duymaya başladım. Önceki servis sağlayacılarımdan alışkın olduğum için "arasam söylesem de hattınızda problem var diyecek kapatacaklar" diye düşündüm. Yine denemek istedim. Mobil uygulama üzerinden akşam saatlerinde sorunumu yazılı olarak ilettim. On dakika sonra arandım. Karşımda belli ki bilgili bir arkadaş vardı, sinyal kalitemin düşük olduğunu ve bu yüzden dalgalanmalar yaşadığımı anlattı. Çözüm olarak da internet hızımı düşürmeyi önerdi, böylece daha dengeli hızlara ulaşabileceğimi söyledi. Şimdi 85-8 Mbps bir paket kullanıyorum ve iki hıza da rahatça erişiyorum. Problemim yaklaşık yarım saat içinde çözüldü ve dahası problemin ne olduğu hakkında da bana bilgi verildi.

Daha önce bütün büyük internet sağlayacıları kullandım. Şimdiye kadar bu kadar sorunsuz çalışanını görmedim. Bu derece kaliteli teknik destek sağlayanını görmeyi bırakın hayal bile edemezdim. Bu ülkenin standartlarının çok üstünde bir hizmet veriyorsunuz. Teşekkürler TurkNet.

Aynısını yaşadım birkaç gün önce. 2 dakikada çözüleceğini bilsem 3 gün 0.20 Upload'la kullanmazdım interneti.

Geri
Yukarı