TurkNet ekibi belgeler ulaşınca kaç günde gelir?

DDR 5 RAM

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, geçen konumda da dediğim gibi ISS değiştireceğim. TurkNet alacağım fakat belgeleri kargoladıktan sonra ekipler kaç gün içerisinde gelir bilmek istedim. Çünkü hiçbir derse giremiyorum. Eğer bu hafta gelmezlerse bayramdan sonra alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, geçen konumda da dediğim gibi ISS değiştireceğim. TurkNet alacağım fakat belgeleri kargoladıktan sonra ekipler kaç gün içerisinde gelir bilmek istedim. Çünkü hiçbir derse giremiyorum. Eğer bu hafta gelmezlerse bayramdan sonra alacağım.

Bana 1 gün içinde geldi arkadaşıma 2 gün konumuna göre değişir.

Aslında onun yaptığı şey kullanıcı adı ve şifreyi modem arayüzüne girip sizin imzanızı almak. Kendiniz de yapmayı deneyebilirsiniz aslında.
Nasıl hocam anlamadım? Belgeler ellerine ulaşmadan gelmiyorlar diye biliyorum.
Bana 1 gün içinde geldi arkadaşıma 2 gün konumuna göre değişir.
Belgeler ellerine ulaştıktan sonra değil mi hocam?

Nasıl hocam anlamadım? Belgeler ellerine ulaşmadan gelmiyorlar diye biliyorum.
Belgeler onların eline ulaştığında teknik işleri hallediyorlar. Port tahsisi, sinyal gönderme gibi. O gelen kişi modem arayüzüne Türknet online işlemlerde bulabileceğiniz kullanıcı adı ve şifreyi giriyor. Bunu gördüğüm için söylüyorum.

Belgeler onların eline ulaştığında teknik işleri hallediyorlar. Port tahsisi, sinyal gönderme gibi. O gelen kişi modem arayüzüne Türknet online işlemlerde bulabileceğiniz kullanıcı adı ve şifreyi giriyor. Bunu gördüğüm için söylüyorum.
Anladım hocam. Aslında komşu ile birlikte kullanıyorduk benim evde internet hiç bağlanmadı bu yüzden mecbur gelmeleri gerek.

Geri
Yukarı