TurkNet engelsiz tarife alınır mı?

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
Ailemde engelli olduğu için bu gibi kampanyalardan faydalanabiliyorum, bu tarife nasıl, tam 60 Mbps alabilir miyim? Başka tarife önerebilir misini? Millenicom falan olmazsa iyi olur altyapım:

Tarife:
Engelsiz Tarife — TurkNet
Bütçem 90'ı geçemez.

Ben kullanıyorum. Kendim engelliyim. TurkNet'in %25 indirimi var. 75TL 63 küsuratlı geliyor. Ben 75Mbps yükselttim +10TL ile buna da %25 indirim uygulandı şu an yanlış hatırlamıyorsam 71TL oldu.

Hocam kusura bakma ama ne engelisin yanlış anlamazsan merakımdan soruyorum.

Bu arada benim de altyapım 60-62 gösterdi her yerde. 75'lik paketi aldım. İlk sıralar kimden kaynaklı bilmiyorum kopmalar yaşadım ama şu an stabil 68-70 MB hız alıyorum.
Hocam kusura bakma ama ne engelisin yanlış anlamazsan merakımdan soruyorum.

Bedensel engelim var. Spina bifida ile adı geçen hastalıkla da tanınılıyor. %70 rapor.

Geçmiş olsun hocam.

Talhanın dediğine bakarsan çok daha iyi fırsatı var. Benim altyapım desteklemediler o yüzden TurkNet kullanıyorum.
Geçmiş olsun hocam.

Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…