TurkNet engelsiz tarifeye nasıl geçiş yapılır?

yusuf6554

Megapat
Makaleler
65
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
MSI B450 Tomahawk MAX
ADATA XPG Spectrix D60G 2x 8 GB DDR4 3000MHz CL16
MSI GTX 1660 Super Gaming X
Cooler Master ML240L V2
Kingston A2000 1 TB SSD
SanDisk Ultra 3D 500 GB SSD
Kingston UV400 240 GB SSD
Samsung 850 EVO 120 GB SSD (Harici)
Corsair 275R Airflow White
Cooler Master MWE 700W 80+
Windows 11 Pro 24H2 64 Bit (x64)
Windows 11 Enterprise (Windows To Go) 24H2 64 Bit (x64)
Monitör 1: AOC 24G2SPU
Monitör 2: AOC C24G1
Merhaba arkadaşlar. Abimin adına olan eski Netspeed hattın iptali ve kendi adıma TurkNet aboneliği başlatma işlemi sürüyor. Netspeed'de 193.9 TL olan aylık ücret TurkNet'te 184.8 TL olacak (statik IP dahil).

Fakat TurkNet'te engelsiz tarife de varmış ve %40 veya daha fazla engelli olanlar yararlanabiliyormuş. Benim de %80 engelli raporum mevcut.

@TurkNet Destek Ayşegül

Merhaba arkadaşlar. Abimin adına olan eski Netspeed hattın iptali ve kendi adıma TurkNet aboneliği başlatma işlemi sürüyor. Netspeed'de 193.9 TL olan aylık ücret TurkNet'te 184.8 TL olacak (statik IP dahil).

Fakat TurkNet'te engelsiz tarife de varmış ve %40 veya daha fazla engelli olanlar yararlanabiliyormuş. Benim de %80 engelli raporum mevcut.

@TurkNet Destek Ayşegül
Turknet destek bölümüne yaz.

Destek bölümüne yazın sonrasında belgeyi istiyorlar. Belgeyi de kayıt olurken kimlik gönderdiğiniz yerden gönderiyorsunuz. Değişmiş olabilir, en garanti çözüm için destek bölümüne yazın.

@TurkNet Destek Ayşegül
Merhaba, aktivasyon işlemleriniz tamamlandıktan sonra aşağıdaki evraklardan birisini online işlem merkezi üzerinden yüklemeniz yeterlidir.

- Engellilik oranını gösteren nüfus cüzdanı
- Engellilik oranını gösteren Engelli Kimlik kartı
- Sağlık Kurulu raporunun yanında kimlik fotokopisi

Merhaba, aktivasyon işlemleriniz tamamlandıktan sonra aşağıdaki evraklardan birisini online işlem merkezi üzerinden yüklemeniz yeterlidir.

- Engellilik oranını gösteren nüfus cüzdanı
- Engellilik oranını gösteren Engelli Kimlik kartı
- Sağlık Kurulu raporunun yanında kimlik fotokopisi
Elimde sağlık kurulu raporu mevcut. Ek olarak kimlik fotokopisi de elimde mevcut. Bunlar engelsiz tarifeye geçiş için yeterli midir?

Ek olarak kimlik fotoğrafını başvuru esnasında yüklemiştim. Sağlık kurulu raporunu yüklemek engelsiz tarifeye geçiş için yeterli mi? Yoksa ek olarak TurkNet'e geçiş için yazmak da mı gerekiyor?

Elimde sağlık kurulu raporu mevcut. Ek olarak kimlik fotokopisi de elimde mevcut. Bunlar engelsiz tarifeye geçiş için yeterli midir?

Ek olarak kimlik fotoğrafını başvuru esnasında yüklemiştim. Sağlık kurulu raporunu yüklemek engelsiz tarifeye geçiş için yeterli mi? Yoksa ek olarak TurkNet'e geçiş için yazmak da mı gerekiyor?
Sağlık raporu ile birlikte tekrar gönderir misiniz?

Sağlık raporu ile birlikte tekrar gönderir misiniz?
Anladım. Elimde zaten kimlik fotokopisi de mevcut. Aktivasyondan sonra sağlık raporu ve kimlik fotokopisini gönderip işlemi tamamlayabilirim.

Peki ekstra bir işlem yapmak gerekiyor mu? Sadece sağlık raporu ve kimlik fotokopisi göndermek yeterli mi? Yoksa ekstra bir işlem de yapmak gerekli mi?

Anladım. Elimde zaten kimlik fotokopisi de mevcut. Aktivasyondan sonra sağlık raporu ve kimlik fotokopisini gönderip işlemi tamamlayabilirim.

Peki ekstra bir işlem yapmak gerekiyor mu? Sadece sağlık raporu ve kimlik fotokopisi göndermek yeterli mi? Yoksa ekstra bir işlem de yapmak gerekli mi?
Farklı bir işlem yapmanıza gerek yok. Evraklarınızı göndermeniz yeterli 😇

Farklı bir işlem yapmanıza gerek yok. Evraklarınızı göndermeniz yeterli 😇
Yalnız şöyle bir durum var. Sağlık kurulu raporu 2 sayfadan oluşuyor, ön ve arka olarak. Ancak TurkNet'in rapor yükleme sayfasında sadece tek dosya seçilebiliyor. Rapor nasıl gönderilmeli?

Geri
Yukarı