TurkNet ev interneti alınır mı?

BURAK 2200

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben uygun fiyatli hizli ev interneti almayı düşünüyorum türklerin 1000 Mbps ev interneti 140 TL'ymiş aranızda kullananlar var mı alınır mı? Uygun fiyatlı ev interneti önerilerinizi istiyorum TurkNet ev internetine nereden başvurulur Vodafone ev interneti de alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben uygun fiyatli hizli ev interneti almayı düşünüyorum türklerin 1000 Mbps ev interneti 140 TL'ymiş aranızda kullananlar var mı alınır mı? Uygun fiyatlı ev interneti önerilerinizi istiyorum TurkNet ev internetine nereden başvurulur Vodafone ev interneti de alınır mı?
Eğer adresinizde Turknet Gigafiber altyapısı bulunuyorsa 1000 Mbps interneti 140 TL'ye veren başka bir ISS yok, yani direkt Turknet'e başvurmanızı öneririm. Turknet Altyapı Sorgulama buradan altyapınızı sorgulayarak ne kadar hız alabileceğinizi öğrenin. Duruma göre ISS seçimi yaparsınız.

TurkNet iyidir.

Geri
Yukarı