TurkNet faturası ne zaman gelmeli?

aenes43

Hectopat
Daha fazla  
28.01.2022 tarihinde TurkNet aboneliğim başlatıldı. Bu durumda benim faturam 1 ay sonrasına gelmesi gerekmiyor mu? İlk faturam aboneliğimin başladığı gün gelmiş. Ayrıca arkadaşını getir kodu ile abonelik başlatmıştım 1 ay ücretsiz internet hakkı ile ilk ay ücret ödemem normal mi?

TürkNet'te öde/kullan sistemi var taahhüt olmadığı için. Arkadaşını getir kampayası da 2. ay devreye giriyor. İkiniz de faturanızı geciktirmezseniz, 1 ay ücretsiz kullanıyorsunuz.

28.01.2022 tarihinde TurkNet aboneliğim başlatıldı. Bu durumda benim faturam 1 ay sonrasına gelmesi gerekmiyor mu? İlk faturam aboneliğimin başladığı gün gelmiş. Ayrıca arkadaşını getir kodu ile abonelik başlatmıştım 1 ay ücretsiz internet hakkı ile ilk ay ücret ödemem normal mi?
Merhabalar, TurkNet olarak ön ödemeli hizmet veriyoruz. Neden Ön Faturalamalı? bağlantısı bu konuda aydınlatıcı olabilir, Arkadaşını Getir kampanya indirimi ikinci faturanıza yansıtılmaktadır.

TurkNet'te öde/kullan sistemi var taahhüt olmadığı için. Arkadaşını getir kampayası da 2. ay devreye giriyor. İkiniz de faturanızı geciktirmezseniz, 1 ay ücretsiz kullanıyorsunuz.

Geciktirme olayı olmaması için faturanın yazıldığı gün mü ödenmesi gerek yoksa son ödeme tarihi geçmeden mi ödemek gerek.

Geciktirme olayı olmaması için faturanın yazıldığı gün mü ödenmesi gerek yoksa son ödeme tarihi geçmeden mi ödemek gerek.
Merhabalar,

Faturanızı son ödeme tarihinden sonra ödememeniz durumunda, yasal zorunluluk gereği 1 Temmuz 2019'dan itibaren günlük %0,083oranında gecikme ücretini faturanıza yansıtıyoruz. Dönem başlangıç tarihinizden sonraki 10. güne kadar bir önceki döneme ait faturanızı ödemezseniz hizmetiniz kısıtlanır. Bu durdurmayı yaparsak hizmetinizi açtırmak için fatura bedelinize ve gecikme faizine ek olarak30 TLdaha ödemeniz gerekiyor.

Neden bu ücreti alıyoruz?

Hizmetiniz faturanızı ödemediğinizden dolayı kesildiğinde, aynı abone numarası üzerinden ödemenizi yaptıktan sonra hizmetinizin devam etmesini sağlamak için bazı maliyetlerimiz oluyor. Bu sebeple,Hizmet Kısıtlama/Kapatma Açma Ücreti almak durumundayız.

Geri
Yukarı