TurkNet fiber 1 Gbps internet almak

MrBekirS

Hectopat
Merhaba tam kapımın önünde fiber altyapısı geçmekte, evden çalıştığım için şu anki mevcut TT DSL hattı yetersiz. Bu yüzden kaliteyi tercih edip TurkNet fiber altyapısı almak istiyorum. Minimum 1 Gbps alacağım. Bunun için yardımcı olursanız memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba tam kapımın önünde fiber altyapısı geçmekte, evden çalıştığım için şu anki mevcut TT DSL hattı yetersiz. Bu yüzden kaliteyi tercih edip TurkNet fiber altyapısı almak istiyorum. Minimum 1 Gbps alacağım. Bunun için yardımcı olursanız memnun olurum.
Altyapı sorgulamada 1 Gbps çıkıyor mu?

Merhaba, altyapı genişletme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz🌸

Hayır yok, tam aksine fiber altyapısı görünmüyor. Ben bireysel veya kurumsal olarak almak istiyorum.
Altyapı başvurusunda bulunacaksınız hocam. Fiber kablo veya GigaFiber istiyorum diye, altyapı sorgulamada fiber ve Gigafiber çıkmıyorsa yapacak bir şey yoktur. Zaten evinizin önünden geçiyormuş, olumsuz yanıt vereceklerini pek sanmam.

Geri
Yukarı