TurkNet GigaFiber Altyapı Haritası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Trabzona Ortahisar mahallesine gelin. Burda VDSL dışında hiçbirşey yok. Heryer internetkafaleri ve şirketlerle dolu ama ne fiber ne GIGA var. Buraya yapın bir projede abone olalım. Sene olmuş 2023 havalimanına 10 dakika yürüme mesafesi ama fiber yok.
Sene olmuş 2023 hala adsl alt yapı bile olmayan adsl olsa bile port olmayan yerler var...

Sene olmuş 2023 hala adsl alt yapı bile olmayan adsl olsa bile port olmayan yerler var...
Evet. iyi kandırılıyoruz. Biz bu işi yapan şirketlerle çalışıyoruz yurtdışında. Adamlar Hollandada 8 Gbit vermeye başladı hanelere!

1701428217113.png

Hayatımda daha 1Gbit/s interneti ilk kez internet kafede gördüm çok güzel bir histi. Evde 8gbit internet olması sanmam hayatımda göreceğimi...

🥲

1701449625488.png

Trabzona Ortahisar mahallesine gelin. Burda VDSL dışında hiçbirşey yok. Heryer internetkafaleri ve şirketlerle dolu ama ne fiber ne GIGA var. Buraya yapın bir projede abone olalım. Sene olmuş 2023 havalimanına 10 dakika yürüme mesafesi ama fiber yok.
Adana merkez de oturuyorum Havalimanı dibimde Turkcell ana NDS Max 1 km uzağımda Türk Telekom santrali 500-600m benim aldığım hız 50 Mbps sistem 68 gösteriyor vdsl de. Heryere başvurdum hala bir kıpraşma olmadı 🙂

Bu memlekette yüksek hiz diye bir şey yok kardeşim bosuna heveslenmeyin isterse altyapiniz fiber olsun isterse 100 gigabit olsun sizin alabileceginiz hiz yine en fazla 100 Mbps olacak çünkü daha fazla hiz için sizden çok uçuk fiyatlar talep edecekler ve sizde bu ekonomik sartlar altinda yine avucunuzu yalayacaksiniz bu zihniyet bu kafa değişmediği sürece biz gelisemeyecegiz.

Siz fiberden bahsediyorsunuz adamlar hala 15 Mbps upload verirken elleri titriyor yazik günah insanlari bari heveslendirmeyin.

Adana merkez de oturuyorum Havalimanı dibimde Turkcell ana NDS Max 1 km uzağımda Türk Telekom santrali 500-600m benim aldığım hız 50 Mbps sistem 68 gösteriyor vdsl de. Heryere başvurdum hala bir kıpraşma olmadı 🙂
Avrupadada ISSler artık 8 Gbps paketler sunmaya başladı hanelere:) Ey gidi avrupa, sen bizi kıskan emi!

Avrupadada ISSler artık 8 Gbps paketler sunmaya başladı hanelere:) Ey gidi avrupa, sen bizi kıskan emi!
Bizde hala 50 mbps bile alamayan evler var... Daha da düşüklerini saymıyorum bile artık yani onlara Allah kolaylık versin.... Ha bi de kıskansın dursunlar o da ayrı mesele tabi atlamamak lazım çatlasın patlasın avrupa.🤣

Merhaba, adresinizi talep olarak sayfamız üzerinden iletebilirsiniz. Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.

Ayşe hanım iyi günler.

2 gün önce mahallenize fiber geldi diye arandım.
Apartmana baktı yok dedi.
Siz kontrol eder misiniz lütfen.

Beyoglu İstanbul Keçecipiri Mahh.
Hasköy Köprülü sokak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı