TurkNet GigaFiber altyapısı nasıl talep edilir?

batmanlı72

Centipat
Evimde Türk Telekom 35MB VDSL internet var ve pek de memnun değilim. Fiber kullanan arkadaşlarım var, gerçekten çok beğendim. Sorum şu: Batman'da GigaFiber altyapısı var mı ya da yoksa da nasıl getirtebiliriz?

Evimde Türk Telekom 35MB VDSL internet var ve pek de memnun değilim. Fiber kullanan arkadaşlarım var, gerçekten çok beğendim. Sorum şu: Batman'da GigaFiber altyapısı var mı ya da yoksa da nasıl getirtebiliriz?
Merhaba, gigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Siz de gigaFiber talebinizi GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sayfamızdan iletebilirsiniz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirecektir 🌸

Batman'da bile 35Mbps VDSL var ben İstanbul'un Anadolu yakasında sultanbeylide yaşıyorum.
Port bile yoktu burada normalde 12Mbps download(asla 8'in üstüne çıkmadı) 1 Mbps upload internet şaka mıdır nedir ya.

Batman, GigaFiber'in geleceği son il olur muhtemelen.

Şu an her merkezde her mahallede fiber hattı var lakin tüm sokaklarda yok.

Batman'da bile 35Mbps VDSL var ben İstanbul'un Anadolu yakasında sultanbeylide yaşıyorum.
Port bile yoktu burada normalde 12Mbps download(asla 8'in üstüne çıkmadı) 1 Mbps upload internet şaka mıdır nedir ya.

Hocam Batman hızlı gelişen bir il Diyarbakır'ı sollar bu gidişle şaşırmamak lazım da benim altyapım zaten 100Mbps VDSL alıyor ben 35 seçmiştim İstanbul'da altyapı eksikliğinden olabilir.

Geri
Yukarı