TurkNet gigafiber bağlanma süreci

Harika. Demek ki bu kadar bol müşteri de bulunca Türknet ondan Kocaeli'yi de kapsamayı düşünmeye başlamış. Şu anda Ankara'ya başlamayı düşündüklerini düşünüyorum.
Biz daha sitede oturmuyoruz ki. Apartmanda oturuyoruz biz. Santral dediğiniz Türknet'e ait olanı nasıl bir şey? Bina mı? Toplam kaç katlı? Betonarme bina mı inşaa edildi? GigaFiber'in YAPA ile bir alakası var mı? Santral bina ise tahmini kaç metrekaredir?
Eviniz kaç metrekare?
Bu arada siz hiç forumu bırakmayın olur mu? Hayran kaldım. Sizi takip edilenler listeme ekleyeceğim. Gelecekte de birebir kullanıcısının deneyimlerinden haberdar olmaya devam ederiz.

Sağolun teşekkür ederim. Ben Ankara da olduğunu olduğunu biliyordum. Yeni mi başlıyorlar yoksa. Santral derken bina girişlerine koydukları kutular. YAPA hakkında bir bilgim yok. Ev 175 metre kare.

Selam Hocam Kocaelinin Tam Olarak neresinde yeriniz Cunku Bizde Site olarak getirmek istiyoruz.Belki siteleri birleştirip sayıyıda arttırabiliriz.

Merhaba, Emlak Konut'un hangi projesi acaba hocam?

@EmreCPR Gerçekten tebrikler. Azimin ve topluluğun gücü bu olsa gerek. Yalnız siz komşularınız ile bu iletişim ve dayanışma gücüne hayran kaldım. Biraz daha kalabalık kitleler haline gelebilseydiniz kendi yerel, ilçe bazlı internet servis sağlayıcınızı kurduğunuzu bir gün duyar mıyız 1900 dairede, 300-400 daireyi ikna edebilmek dile kolay da uygulamada o kadar kolay veya basit değildir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…