TurkNet GigaFiber Zeytinburnu Veliefendi Mahallesi'nde!

500498

TurkNet
Zeytinburnu Veliefendi Mahallesi sakinleri, Yüksek Hızlı İnternetin Tadını TurkNet GigaFiber'le çıkarıyor! 🚀

d1b3c542f2bfc00a7bc7ce01d35a722fc0b85816_2_500x500.jpg

1.000 Mbps'ye kadar eşit indirme ve yükleme hızına sahip TurkNet GigaFiber şimdi kaçırılmayacak fiyat avantajıyla sizlerle. 🎉 Hemen GigaFiber - 1.000 Mbps'ye Kadar Dünya Hızında İnternet — TurkNet web sitesini ziyaret edin, sınırsız internetin keyfini çıkarın! 🚀

cb175e1ba37a36dcc5f4dfba4a41de391ebd48c1_2_500x500.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi' de Kocaeli/Gebze'ye hızlı şekilde el atsanız mükemmel olacak. Çok fazla bekleyen var, hele ben neredeyse merkezdeyim ama hiçbir altyapıya da sahip değilim... O yüzden çok hızlı gelmesini istiyor ve bekliyorum.

Bi' de Kocaeli/Gebze'ye hızlı şekilde el atsanız mükemmel olacak. Çok fazla bekleyen var, hele ben neredeyse merkezdeyim ama hiçbir altyapıya da sahip değilim... O yüzden çok hızlı gelmesini istiyor ve bekliyorum.
Merhaba, çalışmalarımız talep gelen her bölge için devam edecektir. Net bir tarih iletmem maalesef mümkün değil ancak site üzerinden iletilen her adres talep olarak proje ekiplerimizle paylaşılıyor.

⏳⏳⏳⏳⏳⏳

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı