TurkNet GigaFiber'in bölgeme gelip gelmeyeceğini nasıl öğrenebilirim?

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Yıllardır 20/5 Mbps hızındaki internetimle cebelleşiyorum ve artık servis sağlayıcımı da değiştirmek istiyorum. Ama oturduğum bölgede Fiber bağlantı var mı eğer yoksa gelecek mi bunu öğrenmek istiyorum. Bunu öğrenmenin yolu nedir? Gerek TTNET gerek diğer servislerin internet sitelerine göz attım ama maalesef neredeyse hiçbir yerde ülkemizdeki Fiber bağlantıya erişimi olan alanlar hakkında bir bilgi yok. Bölgemdeki Fiber durumu hakkında bilgilere nasıl ulaşabilirim?
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
Oturduğum bölge:
İstanbul/Pendik eğer mahalle de gerekiyorsa Bahçelievler mAh.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır 20/5 Mbps hızındaki internetimle cebelleşiyorum ve artık servis sağlayıcımı da değiştirmek istiyorum. Ama oturduğum bölgede Fiber bağlantı var mı eğer yoksa gelecek mi bunu öğrenmek istiyorum. Bunu öğrenmenin yolu nedir? Gerek TTNET gerek diğer servislerin internet sitelerine göz attım ama maalesef neredeyse hiçbir yerde ülkemizdeki Fiber bağlantıya erişimi olan alanlar hakkında bir bilgi yok. Bölgemdeki Fiber durumu hakkında bilgilere nasıl ulaşabilirim?
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
Oturduğum bölge:
İstanbul/Pendik eğer mahalle de gerekiyorsa Bahçelievler mAh.
Merhabalar, Pendik bölgesi planlar arasına eklendi. Paket Tarife bağlantısı size yardımcı olabilir. Ek olarak şehrinizde bulunan yerel sağlayıcı bölge müdürlüğüne giderek fiber hizmeti talep edebilirsiniz. Yerel sağlayıcının fiber altyapısı üzerinden de TurkNet kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı