TurkNet için VDSL modem önerisi

kirknewsted

Hectopat
Makaleler
6
Arkadaşlar TurkNet almaya karar verdik ve başvurumuzu yaptık fakat VDSL modem almamız gerek. Maksimum 250 TL bir VDSL modem önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
türknetin yanında gelen modemini öneririm parayı 300 tl ye tamamlarsan onu al zaten sözleşme yaparken soruyo sana modemi almak istermisin diye

Asus DSL-N16P gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 279TL'ye aldım ama piyasa fiyatı şu an daha aşağılarda.
O modemi düşündüm biraz. Ama Tenda olanı alacağım galiba.
türknetin yanında gelen modemini öneririm parayı 300 tl ye tamamlarsan onu al zaten sözleşme yaparken soruyo sana modemi almak istermisin diye
Yanına modem vermiyorlar sadece ize VDSL modem dışında ekstra bir masraf olmayacak onu da siz kendiniz alabilirsiniz dediler.

Şimdi şöyle ikisi de beni üzmeyecek gibi duruyor. Çok kararsız kaldım ama daha çok Asus dendiği için Asus mu alsam? Çok kararsızııım!

İncelemeleri vs görmen gerek sana şöyle söyleyeyim normal bir modem kullanıyorken steam 1.2 ile indiriyordu ve üstünü görmek çok zor oluyordu. Şu an bu modemle 1.7mb ile indiriyor, telefonuna program kurup anlık takip edebiliyorsun. PC'den açıp ayar yapmana gerek kalmıyor.

Geri
Yukarı