TurkNet internet hızlı ama hiçbir şey açılmıyor

Fatih A

Hectopat
Hız testi yapınca download 69, upload 7.5, gecikme 5ms çıkıyor ama hiçbir cihazda Google dahi açılmıyor, Instagram hiç açılmıyor, sayfalar yenilenmiyor internette şikayetlere baktığımda bir sürü böyle şikayet var. Çözümü vs. var mıdır? Ben TurkNet'i iyi bildiğim için geçtim TurkNet'e ancak böyle bir sorun beni bayağı bir şaşırttı. @500498.

Hız testi yapınca download 69, upload 7.5, gecikme 5ms çıkıyor ama hiçbir cihazda Google dahi açılmıyor, Instagram hiç açılmıyor, sayfalar yenilenmiyor internette şikayetlere baktığımda bir sürü böyle şikayet var. Çözümü vs. var mıdır? Ben TurkNet'i iyi bildiğim için geçtim TurkNet'e ancak böyle bir sorun beni bayağı bir şaşırttı. @500498.

Modeminizi sıfırlayıp en baştan verdikleri kullanıcı adı ve ve şifreyi girip denedinizmi.

Modeminizi sıfırlayıp en baştan verdikleri kullanıcı adı ve ve şifreyi girip denedinizmi.

Denemedim. Deneyeyim mi? Bir de garip olan bir şey var. Mesela YouTube ve Twitch açılıyor, oyunlarda sıkıntı çıkmıyor ama Google ve Instagram aşırı yavaş.

Denedim, şimdi Instagram açılmaya başladı ama yine sayfa çok yavaş yenileniyor, bazı cihazlarda yenilenmiyor vs. Umarım tekrar ISS değiştirmem gerekmez.

Son düzenleme:
Merhaba, yaşadığınız problem ile ilgili açık bir destek kaydınız var mı?

Merhaba, yaşadığınız problem ile ilgili açık bir destek kaydınız var mı?

Belki basit bir çözümü vardır diye destek kaydı açmamıştım ve başka bir forumda sorunu çözdüm. Güvenli internet hizmetini kapatıp, istek onaylanınca modemi açıp kapatırsak sorun çözülüyor. Ancak neden Aile Profilinin Instagram'ı kısıtladığını anlamadım. Sonuç olarak şuan sorunum tamamen düzeldi. Teşekkürler.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı